Právě vysíláme

Objev nový styl uklízení s oblíbenou značkou robotických vysavačů a mopů iROBOT – soutěžíme 5 týdnů na Evropě 2

Soutěž od pondělí 1. listopadu 2021 do pátku 3. prosince 2021.

Soutěž na Evropě 2 s vysavači iRobot Roomba – Rambem mezi robotickými vysavači!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej celých 5 týdnů vysílání Evropy 2 od 6:00 až do 18:00 hodin, počkej si na signál od moderátorů a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do čtvrtka hrajeme o robotický vysavač iRobot Roomba 698 v hodnotě 6 999 Kč, který Ti přinese do domácnosti větší komfort díky funkci Dirt Detect a možnosti ovládání přes aplikaci iRobot Home, díky které si můžeš naplánovat úklid klidně na celý týden.

Roomba 698 uklízí pomocí kombinace štětinového a gumového kartáče a díky nárazníku se zpomaleným dotykem je šetrný k nábytku. Díky 3stupňovému čistícímu systému a navigaci iAdapt nezůstane žádný prostor domácnosti neuklizený!

 

Každý pátek rozdáváme robotický vysavač iRobot Roomba i7+ v hodnotě 19 999 Kč, který je skvělou volbou pro každého. Má nejmodernější navigaci, mapování úklidu a dokonce se automaticky vysype ve sběrné stanici CleanBase, díky čemuž můžeš na úklid zapomenout na několik týdnů.

Zvládne uklidit jakkoliv velké prostory a díky technologii Imprint můžeš nastavit časový plán úklidu přesně podle svých potřeb.

Hlavní výhrou v pátek 3. prosince 2021 bude Rambo mezi robotickými vysavači – iRobot Roomba j7+ v hodnotě 26 999 Kč! Seznam se s vysavačem s funkcí PrecisionVision a kamerou se širokým zorným polem, díky kterému iRobot přesně vidí, jaké nečistoty má kolem sebe a podle toho uklízí. Roomba j7+ s geniální navigací vSLAM s funkcí PrecisionVision, kamerou s osvětlením a funkcí Odoa skutečně vidí.

Sám pozná překážky a navrhne vhodné oblasti i čas úklidu celé domácnosti. Když svou práci dokončí, sama se vysype do sběrného koše a Ty tak můžeš týdny na úklid zapomenout…

iRobot
Objev nový styl uklízení s oblíbenou značkou robotických vysavačů a mopů iRobot, díky které pustíš úklid z hlavy jednou pro vždy.

Seznam se s rodinou robotických vysavačů iRobot Roomba a uspořený čas věnuj raději sobě a svým koníčkům.

Robotické vysavače iRobot se nenechají zastavit žádnou překážkou. Vítězí v testech, uklízí už ve více než 30 milionech domácností a potěší i jako vánoční dárek.

Staň se členem iRobot Clubu a získej zdarma 3letou záruku a další výhody.

iRobot Roomba – Rambo mezi robotickými vysavači!

Sleduj nás na sociálních sítích přes tyto hashtagy:

  • #roomba
  • #irobotfamily
  • #irobotlove
  • #irobot
  • #irobotcz
  • @irobot_cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!