Právě vysíláme

Obleč se do originálního sportovního oblečení NEYWER

Soutěž od pondělí 14. září 2020 do pátku 18. září 2020.

Evropa 2 a Neywer Ti přinášejí jedinečnou možnost vyhrát každý den nákup oblečení v e-shopu www.neywer.cz v hodnotě 5 000 Kč!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme voucher na nákup oblečení v e-shopu www.neywer.cz v hodnotě 5 000 Kč.

Oblečení značky Neywer – nejluxusnější funkční elastické materiály s extra dlouhou životností!
České sportovní oblečení značky Neywer od samého začátku výroby klade důraz na tři základní znaky – kvalitu materiálů a zpracování, pohodlí a design.

Oblečení zejména pro ženy, které sluší každé postavě a je vhodné jak pro sport, tak i pro volný čas. Naše oblečení ohodnotí i nejnáročnější zákazníci pro své všestranné využití, pohodlí a luxusní vzhled.

Oblečení Neywer je vždy originál a udává směr v oblékání při sportovních a volnočasových aktivitách. Veškeré naše oblečení vyniká svou originalitou, dlouhou životností a praktickou funkčností.

Materiály k výrobě designového oblečení Neywer nakupujeme výhradně v evropských zemích a naše oblečení od návrhu až po výrobu realizujeme ve vlastní moderní továrně v ČR již od roku 1997.

Na stránkách www.neywer.cz si vybereš ze široké nabídky oblečení v zajímavých barvách, jedinečných střizích a materiálech.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.