Právě vysíláme

OLA KALA – láska prochází kuchyní

Soutěž od pondělí 11. prosince do pátku 15. prosince 2017.

Evropa 2 a kulinářský ateliér Ola Kala Ti přinášejí možnost získat každý den dárkový poukaz na kurzy vaření v Ola Kala v hodnotě 3 000 Kč.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit MaXXimum muziky se Zorkou Hejdovou od 12:00 do 15:00 hodin, čekat na její signál a jako třetí se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Všichni milovníci vaření, zbystřete! Každý den můžete získat poukaz v hodnotě 3 000 Kč na kurzy dle Vašeho vlastního výběru v kulinářském ateliéru Ola Kala! Nejlepší kulinářská škola v Praze se postará o to, že se stanete hvězdami večera a pokaždé ohromíte své strávníky.

Pokud máte doma milovníka dobrého jídla, který navíc rád experimentuje a relaxuje při vaření, tak neváhejte a darujte mu zážitek ve škole vaření Ola Kala. Výhru můžete věnovat jako originální dárek pod stromeček!

  
Ola Kala
Máte rádi vaření? Chtěli byste se učit od profesionálů a zároveň poznávat nové chutě? Tak neváhejte a přihlaste se do kulinářského institutu Ola Kala.

Již deset let patří mezi top školy vaření pro veřejnost v České republice. Každý klient se u nás cítí vítaný a z lekcí si odnáší plno zážitků, nových znalostí a dovedností.

Institut nabízí celou řadu kurzů s autentickými lektory, kurzy české a italské kuchyně a zdokonalit se můžete i ve výrobě sladkostí a dezertů.

Zažijete jedinečnou atmosféru plnou chutí a zážitků!

Na všech kurzech se podávají skvělá vína z doporučení sommeliéra.

www.olakala.cz

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Reklama