Reklama

Pojeď s Leošem na finále Ligy mistrů – SMS soutěž

berlin.jpg

Redakce

Sdílej 0 / 

výlet s Leošem Marešem na finále Ligy mistrů v Berlíně

Sleduj finále Ligy mistrů UEFA společně s Leošem Marešem a programem MasterCard Priceless Specials pěkně zblízka. Vyhraj výlet do Berlína včetně nejlepších míst na nejúžasnější světový fotbalový zápas roku.

Tretry nechej doma, o zábavu se postarají 6. 6. ti nejlepší – Barcelona a Juventus. Vychutnej si tak konfrontaci španělského a italského fotbalu na nádherném Olympijském stadionu v německé metropoli. Sleduj vyvrcholení nejprestižnější pohárové soutěže na starém kontinentu na vlastní oči a po zápase si užij bouřlivé oslavy fanoušků v ulicích. Čeká tě luxusní doprava a ubytování, pokec a fandění s Leošem. Tohle je prostě zážitek k nezaplacení! 

My nejsme normální rádio, MY JSME EVROPA 2!

A co pro výhru udělat? Stačí poslat registrační SMS ve tvaru LM XX na číslo 900 11 20. Cena SMS je 20 Kč. Místo XX napiš odpověď na otázku: „Kolikáté výročí finále Ligy mistrů se slaví letos 6. 6. 2015 v Berlíně?“ Každá šedesátá SMS postupuje do druhého kola.

Ve druhém kole počkej na otázku, kterou ti Leoš Mareš položí v úterý 2. 6. 2015 přímo v Ranní show a pokud pošleš správnou odpověď jako šedesátou v pořadí, čekej na telefon od Leoše a dohodněte se živě v Ranní show, kde tě má vyzvednout 🙂

Proměnit každodenní zvyky v něco neobyčejného: K nezaplacení™

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.