Právě vysíláme

Pojeď s ORBIT a AIRWAVES na nezapomenutelnou dovolenou na BALI

Soutěž s námi celý měsíc v éteru a na Instagramu od pondělí 28. května do pátku 22. června 2018.

Vyhraj se žvýkačkami Orbit a Airwaves nezapomenutelnou dovolenou pro 4 osoby na Bali od cestovní kanceláře Go2.

Evropa 2, Orbit a Airwaves Ti přinášejí možnost vyhrát každý den skvělou cenu včetně ceny hlavní – zájezdu na Bali pro 4 osoby. 10denní zájezd s názvem EPIC JOURNEY S ORBIT A AIRWAVES 2018 včetně letů tam a zpět od cestovní kanceláře Go2 obsahuje ve svém bohatém programu opravdové lahůdky.

Jen namátkou z celého výčtu:

  • prohlídku kulturního centra Ubud ve vnitrozemí i jeho okolí včetně historických chrámů, rýžových polí a čajových a kávových plantáží
  • výstup na sopku Batur za východu slunce
  • projížďky na kolech
  • raftování na řece Telaga Waja
  • výlet na ostrov Nusa Lembongan
  • šnorchlování a spoustu dalších relaxačních aktivit a neopakovatelných zážitků

Pokud chceš vyhrát tuhle skvělou a obrovskou výhru, tak se zapoj do naší Instagramové soutěže, která probíhá od pondělí 28. května do pátku 22. června 2018. Výherce vyhlásíme v Ranní show v pondělí 25. června 2018!

Vyfoť se, nebo se svými kamarády, v autě s dózou Orbit nebo Airwaves. Zveřejni fotografii na svém Instagramu společně s hashtagem #e2dojedsvezi a pokud bude na fotce dóza Orbit, označ v postu @orbitklub. Své fotky můžeš postovat od pondělí 28. května do pátku 22. června 2018.

Evropa 2 vybere 2 finalisty, kteří se v pondělí 25. června 2018 utkají v Ranní show o hlavní výhru, a to ZÁJEZD PRO TEBE A TVÉ 3 kamarády.

Přesné znění specifikace instagramové soutěže o zájezd najdeš v herním řádu.
Při plnění podmínek soutěže prosím dbej na vlastní bezpečnost, nefoť se za jízdy, ani v jiných nebezpečných situacích!

www.ckgo2.cz

Kromě fantastické hlavní výhry v podobě zájezdu soutěžíme v éteru Evropy 2 každý týden o další perfektní výhry!

Stačí ladit v konkrétním týdnu a v konkrétním čase Evropu 2, čekat na signál moderátorů, dovolat se do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888 a pokud splníš celkem složitý úkol, výhra je Tvoje! 🙂

V Ranní show budeme od pondělí 28. května do pátku 1. června 2018 mezi 6:00 a 9:00 hodinou soutěžit každý den o poukázky na pohonné hmoty od MOL v hodnotě 5 000 Kč
Tyto předplacené karty nabízejí flexibilní a bezpečné řešení pro doplňování paliv a zároveň finanční úsporu a zjednodušení administrativy.

www.molcesko.cz/cz

V Afterparty budeme od pondělí 4. června do pátku 8. června 2018 mezi 9:00 a 12:00 hodinou soutěžit každý den o 2 vstupenky na simulátor Formule 1
Vouchery na dva simulátory F1 v délce 90 minut v celkové hodnotě 4 640 Kč jsou simulací komplexního zážitku úchvatné jízdy ve Formuli 1, včetně tréninku a následné možnosti kvalifikovat se do samotného závodu. Vouchery poskytuje největší simulátorové centrum v ČR se sídlem v Praze a vouchery jsou platné až do května 2019.

www.realne-simulatory.cz

V Odpolední show budeme od pondělí 11. června do pátku 15. června 2018 mezi 15:00 a 18:00 hodinou soutěžit každý den o 2 vstupenky na show Fast & Furious Live, která se koná 22. září 2018 v O2 areně v Praze
Dvouhodinová, adrenalinem nabitá show plná na milimetr přesných kaskadérských kousků, které překonávají veškeré fyzikální zákony, má nakročeno k tomu stát se naprostou senzací mezi dosavadními živými halovými produkcemi. V živé show se představí nejen ta nejoblíbenější filmová auta, ale díky nejmodernějším 3D projekčním technologiím i klíčové lokace a kultovní scény z celé filmové série Rychle a zběsile. Výhercům jsou k dispozici prémiové lístky žluté třídy v ceně 2 250 Kč.

www.jvagentura.cz

V Ranní show budeme od pondělí 18. června do pátku 22. června 2018 mezi 6:00 a 9:00 hodinou soutěžit každý den o poukázky na mytí auta od MOL v hodnotě 5 000 Kč
Tyto předplacené karty slouží k nákupu mycích programů v automatických mycích linkách v síti čerpacích stanic MOL.

www.molcesko.cz/cz

Orbit
Je jedno kam a za kým jedeš, vždy dojeď svěží. Velké balení žvýkaček Orbit, to je povinná výbava v každém autě. Řízení dokáže vyčerpat. Ale s velkým balením žvýkaček Orbit máš maximální osvěžení na dosah ruky. Ať je cíl Tvojí cesty jakýkoliv, vždy můžeš zazářit.

ORBIT – dojeď svěží!
www.orbitklub.cz

Airwaves
Na Tvé cestě se může stát cokoliv. Ty to však zvládneš, protože máš své velké balení žvýkaček Airwaves v autě stále s sebou. Žvýkačky Airwaves Tě během cesty nejen osvěží, ale udrží i Tvou koncentraci. Proto nezapomeň, že své velké balení žvýkaček Airwaves musíš mít v autě na dosah ruky.

Airwaves – dojeď svěží!
www.facebook.com/AirwavesCeskoSlovensko

Přesné znění specifikace éterových soutěží najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!