Právě vysíláme

Pošmákni si s Evropou 2 na nové snídani od KFC!

Vyhrát můžeš snídani pro sebe i kámoše a k tomu ještě voucher za 4 tisíce!

Pošli fotku, na které snídáš Ty nebo Tvůj kolektiv a můžeš vyhrát snídani pro všechny! Ideální je fotka Tvého týmu – školního, pracovního, sportovního nebo foto Tvojí sólo snídaně.

O co hrajeme:

Poukázka na nákup produktů KFC v hodnotě 4000 Kč + snídaně pro přesný počet osob, který zadáš v registračním formuláři. Snídani doveze KFC na Tvoje místo určení.

POSÍLEJ FOTKY A SOUTĚŽ ZDE

O společnosti:

Začni den zčerstva a lahodně. Ochutnej nové Snídaně v KFC! Nově si tam pochutnáš na lahodné snídani z čerstvých surovin – a ještě dostaneš kávu zdarma. Vybrat si můžeš třeba snídaňové Qurrito, Double toast, Ciabattu, volská oka se stripsy nebo třeba lívance.

Síť restaurací KFC nabízí šťavnaté kuřecí kousky ve více než 11 000 restauracích v 90 zemích světa. V České republice byla první restaurace KFC otevřena v roce 1994 ve Vodičkově ulici v Praze. I přes skutečnost, že na celém světě restaurace KFC nabízejí více než 400 různých produktů, základní nabídku tvoří kousky kuřete připravované podle tajného receptu Colonela Sanderse. V České republice máme k dnešnímu dni 85 restaurací KFC.

Více informací na www.kfc.cz.

KFC nalezneš na Facebooku a na Instagramu.

Reklama