Právě vysíláme

Poznej #světovéČesko a vyhraj

Soutěž od pondělí 14. června 2021 do pátku 18. června 2021.

Soutěž na Evropě 2 s CzechTourism.

Partnerem projektu #světovéČesko je Olomoucký kraj, v rámci kterého představuje návštěvníkům Olomouckého kraje atraktivní místa k odpočinu i relaxaci.

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Evropu 2 od 9:00 do 18:00 hodin, počkej si na signál od moderátora a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o voucher k balíčku levandulových zážitků v Levandulovém statku Bezděkov pro 2 osoby – hodinová levandulová masáž přímo na levandulovém poli, degustační menu v Levandulové restauraci Úsov, komentovaná prohlídka statku s nastříháním vlastní kytičky a balíček produktů Levandulového statku Bezděkov.

www.levandulovystatek.cz

 

Úterní výherce získá voucher na pobyt pro 2 osoby na 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji deluxe ve čtyřhvězdičkovém butikovém hotelu Miss Sophie’s Olomouc – zahrnuje snídani dle vlastního výběru v hotelové kavárně Sophie’s Café.

www.miss-sophies.com/cs

 

Ve středu rozdáme voucher na ubytování na 2 noci pro 2 osoby s občerstvením na pokoji v hotelu NH Collection Olomouc Congress včetně snídaně a parkování.

www.nh-olomouc.eu

 

Čtvrtečnímu výherci věnujeme voucher na pobytový balíček na 2 noci pro 1 osobu – první noc v Hotelu Tennis Club*** Prostějov se snídaní a hodinovou výukou tenisu s profesionálním trenérem, tandemovým seskokem na letišti v Prostějově, spojeným s vyhlídkovým letem a druhá noc v luxusním Hotelu Plumlov se snídaní a wellness.

www.prostejov.eu

 

A v pátek výherce čeká voucher na pobytový balíček pro 2 osoby na 2 noci v Theatre Hotelu se snídaní a vstupem do wellness včetně tříchodového denního obědového menu pro 2 osoby v restauraci Entrée.

www.theatre-hotel.cz

 

Projekt #světovéČesko Ti přináší portál Kudyznudy!

www.kudyznudy.cz

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.