Právě vysíláme

Poznej #světovéČesko a vyhraj – Jižní Čechy

Soutěž od pondělí 11. října 2021 do pátku 15. října 2021.

Soutěž na Evropě 2 s CzechTourism.

Partnerem projektu #světovéČesko jsou Jižní Čechy, v rámci kterého představuje návštěvníkům ta nejatraktivnější místa k odpočinku i relaxaci.

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Evropu 2 od 9:00 do 18:00 hodin, počkej si na signál od moderátora a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o voucher na pobyt s výukou golfu Stay And Practice v Penzionu Černická obora u Bechyně – ubytování pro 2 osoby na 2 noci se snídaní, 2x 90 minut výuky golfu, neomezené míče na driving range, zapůjčení tuby míčů na trénink krátké hry, volný vstup na tréninkové plochy, parkování zdarma, wi-fi zdarma a 10% sleva na nápoje v penzionu.

Užij si pobyt uprostřed malebné jihočeské krajiny, přímo na golfovém hřišti, které se nachází uprostřed původní Rožmberské Černické obory, kterou zakládal Petr Vok z Rožmberka, plné pěších stezek, cyklotras a hub.

Turistická oblast Toulava Ti společně s penzionem Černická obora u Bechyně nabízí ubytování s výukou golfu s asistencí zkušených trenérů. Říkáš si, že nemáš potřebné vybavení? Nevadí. Vše Ti zde rádi zapůjčí. A když vezmeš v úvahu, že bydlet můžeš přímo u golfového hřiště s rodinnou atmosférou, tak už se není na co vymlouvat. Golfové hřiště leží v nedaleké Bechyni, kde stojí renesanční zámek, františkánský klášter i lázně.

 

Úterní výherce získá voucher na pobyt v Hotelu Florian Palace**** v Jindřichově Hradci – ubytování pro 2 osoby na 2 noci v Královském apartmá s vychlazenou láhví sektu.

Turistická oblast Česká Kanada se vyznačuje drsnou a působivou krajinou – divoká příroda, rybníčky na každém kroku a různě rozseté kamenné útvary. Startovním místem pro objevování České Kanady Ti může být nádherný Hotel Florian Palace**** v Jindřichově Hradci, kde si budeš připadat přímo královsky.

 

Ve středu rozdáme voucher na 10 rodinných vstupů pro 1 – 5 osob do galerie Sladovna v Písku.

Máš možnost poznat několik pater zábavy pro děti i dospělé. Užít si monumentální výstavy, na které se nekouká do vitrín, ale které se žijí, procházejí, prolézají a prostě se zde interaktivně dovádí. Sladovna je největší dětská galerie v Čechách. Inspiraci, hru, zábavu i poznání nabízí prostřednictvím atraktivních živých výstav pro děti i dospělé. Originální expozice Tě vtáhnou do rozmanitých tajuplných světů plných objevování a inspirace. Sladovna se nachází v Písku, městě s nejstarším mostem v Česku, kousek od náplavky, na kterém každoročně vyrůstají obří pískové sochy.

Sladovna Písek se nachází přímo v samém centru historického města Písku. Sousedí s bývalým hradním komplexem, ve kterém se nachází Prácheňské muzeum. Pod Sladovnou teče zlatonosná řeka Otava, která pohání turbínu z dob Františka Křižíka, která je součástí nejstarší vodní elektrárny v Česku. Tedy 3 top cíle stihneš navštívit během jednoho dne!

 

Čtvrtečnímu výherci věnujeme voucher na pobyt v hotelu Element v Rodinném areálu na Lipně – ubytování pro 2 osoby na 2 noci ve 2lůžkovém pokoji Deluxe s terasou a výhledem na lipenské jezero včetně snídaní.

Hotel Element, který se nachází v Rodinném areálu na Lipně, je ideálním místem pro aktivně strávený víkend nebo dovolenou. Zbrusu nový hotel, který byl otevřen v červenci letošního roku, se nachází v samotném srdci rozmanité přírody jižních Čech. Užije si v něm krásné chvíle s partnerem či partnerkou, ale také s celou rodinou.

 

A v pátek výherce čeká voucher na pobyt v rodinném penzionu Alt Straninger v centru Českého Krumlova – ubytování pro 2 osoby na 2 noci včetně královské snídaně přímo do pokoje.

Rodinný penzion Alt Straninger se nachází v historickém centru Českého Krumlova. V 17. století zde žil sladovník Pavel Straninger. Penzion se dobovým jménem hlásí k bohaté historii jedné z vůbec nejstarších staveb v Široké ulici a k zachování jeho architektonických hodnot. Pod střechou středověkého stavení se ovšem nacházejí všechny vymoženosti současné doby.

 

Objev s námi i ostatní krásy Jižních Čech!

Projekt #světovéČesko Ti přináší portál Kudyznudy!

Soutěžit a ochutnávat mohou pouze osoby starší 18let!

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.