Právě vysíláme

Poznej #světovéČesko a vyhraj – Jižní Morava

Soutěž od pondělí 30. srpna 2021 do pátku 3. září 2021.

Soutěž na Evropě 2 s CzechTourism.

Partnerem projektu #světovéČesko je Jižní Morava. Na zlatém podnose, růžovo-modrou stužkou převázané. Tak Ti jako správná Centrála cestovního ruchu servírujeme krásy a jedinečnost jižní Moravy. Naplánuj si s námi výlet či dovolenou, ochutnej hříšné dobroty vinařských oblastí a poznej vřelost místních tradic. Stačí si jen vybrat…

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Evropu 2 od 9:00 do 18:00 hodin, počkej si na signál od moderátora a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o voucher do Hotelu Happy Star**** ve Znojmě – Hnanicích – speciální balíček na 2 noci pro 2 osoby, ubytování, romantická večeře, soukromé noční koupání včetně privátního wellness po 22:00 hodině a další služby.

Happy Star – to není jen název. Tady můžeš nechat svou mysl i tělo odpočinout a dopřát si zasloužený relax častěji, než jen v úterý a v listopadu. Luxusní apartmány, bazén a wellness procedury, útulná restaurace i pozorný personál Tě budou dokonale hýčkat. U nás, v kraji nádherných vinic, se otevírá brána do Národního parku Podyjí. Vystoupej na vyhlídku Devět mlýnů a užiješ si výhled na zelenou záplavu lesů a řeku Dyji. Uvidíš i Šobes, jednu z nejstarších vinic Evropy, která se uchází o status UNESCO. Tam taky můžeš ochutnat skvostná vína. U nás se zkrátka proměníš v opravdovou Happy Star!

www.hotelhappystar.cz

 

Úterní výherce získá voucher do Hotelu Jukebox v nákupním a zábavním centru Excalibur City v Hatích u Znojma – ubytování pro 2 osoby na 2 noci se snídaní, vstup pro 2 dospělé osoby do muzea Terra Technica a nákupní poukázky do Excalibur Free Shopu v hodnotě 1 000 Kč.

Hotel Jukebox  je parádní, stylově vyladěný komplex a dostaneš u nás vše, co opravdu potřebuješ pro příjemný pobyt. Vedle Hotelu Jukebox se nachází Terra Technica – Jukebox & Pinball Time Travel Museum – největší muzeum hudby a techniky na světě, kde se nenudí malí, ani velcí. Dětský svět Merlin’s KinderWelt je pěšky jen kousek. Chceš poznat Perlu jižní Moravy? Tak to musíš navštívit královské město Znojmo. Projdeš podzemní labyrinty a v historických uličkách si pochutnáš na vybraných delikatesách. Jestli Tě navíc láká nákupní korzo a krásné výlohy, přijdeš si u nás na své  Freeport Fashion Outlet je tu pro Tebe.

www.jukeboxhotel.com

 

Ve středu rozdáme voucher do Wellness hotelu Panorama**** v Blansku – pobytový víkendový wellness balíček Pohlazení těla a duše pro 2 dospělé osoby včetně ubytování ve 2lůžkovém pokoji Superior**** na 2 noci, snídaní, 2hodinového vstupu do wellness centra VitaLine (zahrnuje vnitřní slaný bazén s protiproudem, whirlpool, finskou saunu, bylinnou parní saunu, infrasaunu, Kneippovu šlapací koupel a infralouku), částečné ruční aromamasáže ve dvojici v délce trvání 30 min, 2x vstupu na 1 hodinu do vnitřního bazénu se slanou vodou a whirlpoolu, vstupu do venkovního bazénu s dohřívanou slanou vodou, masážní lavicí, perličkou a chrličem v sezóně, zapůjčení županu na dobu pobytu a zapůjčení holí na nordic walking.

Hotel Panorama je dobře a s láskou vedený rodinný wellness hotel rakouského typu. Polohou ideální pro pěší turistiku i cykloturistiku v Moravském krasu. A Moravský kras, to není jen Macocha! Objev třeba Rudické propadání! Z vysoké skály se do hlubin země propadá potok, který vyvěrá o 12 km dál. Nebo si vychutnej singletraily v Jedovnicích, ať jsi začátečník nebo profík. Náš hotel je dokonalá základna, ať se rozhodneš trávit svůj volný čas jakkoliv.

www.hotelpanorama.cz

 

Čtvrtečnímu výherci věnujeme voucher do Penzionu Šafránkův mlýn v Drahoníně – ubytování na 2 noci pro 2 osoby s večeří o pěti chodech a 2 hodin volného vstupu do wellness (finská a parní sauna a whirpool).

Penzion Šafránkův mlýn leží nedaleko obce Drahonín, na břehu malebné řeky Loučky. Nejen tudy procházely zástupy básníků, co opěvovali zdejší čarovné lesy. V okolí Šafránkova mlýna najdeš řadu turistických atrakcí. Od známého hradu Pernštejna, který si zahrál ve více než 50 filmech je to kousek do Doubravníku za věhlasem bílého mramoru na místním kostele. Mezi Nedvědicemi a Doubravníkem je v Černvíru vzácný a starobylý trámový most! Kousek od nás nesmíš minout krajinářskou perlu, kterou Trenckova rokle se všemi svými vodopády a kaskádami bezpochyby je. Lovci snímků divoké přírody si přijdou na své. Za zmínku stojí také blízkost westernového městečka Šiklův mlýn nebo strašidelného zámku v obci Dolní Rožínka.

www.safrankuvmlyn.cz

 

A v pátek výherce čeká voucher do Hotelu Rustikal v Hustopečích – ubytování pro 2 osoby na 2 noci s polopenzi a degustaci vín v hotelovém vinařství. Náš komplex zahrnuje hotel, restauraci, pizzerii, bowling, vinařství s vinárnou a vinným sklepem, konferenční sál pro 200 osob a dva školící salonky pro 20 osob.

Hustopečské mandloňové sady, evropská rarita, jsou vyhlášený turistický cíl a pohled z Mandloňové rozhledny až na třpytivou hladinu Nových Mlýnů a pálavské hřebeny stojí za to! V Hustopečích vyrůstal Tomáš Garrigue Masaryk, takže můžeš projít jeho stezkou a připít na jeho věčnou slávu vínem z okolních svahů. Další velikány poznáš v Divákách, kde právě otevírají interaktivní památník bratří Mrštíků. Za vínem, za minulostí, za nespočtem rozhleden, na kole i pěšky, u nás si pobyt prostě užiješ naplno a podle sebe!

www.rustikal.cz

 

Objev s námi i ostatní krásy Jižní Moravy!

Projekt #světovéČesko Ti přináší portál Kudyznudy!

 

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.