Právě vysíláme

Poznej #světovéČesko a vyhraj – Královehradecký kraj

Soutěž od pondělí 4. října 2021 do pátku 8. října 2021.

Soutěž na Evropě 2 s CzechTourism.

Partnerem projektu #světovéČesko je Královehradecký kraj, v rámci kterého představuje návštěvníkům ta nejatraktivnější místa k odpočinku i relaxaci.

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Evropu 2 od 9:00 do 18:00 hodin, počkej si na signál od moderátora a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o voucher na ubytování a služby v horském designovém Aparthotelu Svatý Vavřinec**** v Peci pod Sněžkou.

Tento ojedinělý aparthotel nabízí skvělé služby, nádherné krkonošské wellness, špičkovou restauraci, hernu pro děti, teenagery i dospělé, útulnou vinárnu a mnoho dalšího. Samozřejmostí je podzemní parkování a skvělá poloha v srdci našich nejvyšších hor.

www.svatyvavrinec.cz

 

Úterní výherce získá voucher na ubytování v hotelu Zámeček Janovičky pro 2 osoby na 2 noci se snídaní ve 2lůžkovém pokoji s výhledem.

Výletní hotel s restaurací leží na svahu Javořích hor, v klidu a zeleni malebné krajiny Broumovska, charakteristické svými pískovcovými skalami a divokou přírodou. Terasa hotelu nabízí úchvatný výhled do Broumovské kotliny a na hřebeny Stolových hor, které ji ohraničují.

www.hzj.cz

 

Ve středu rozdáme voucher na ubytování v rodinném penzionu Kozí chlívek v Deštném v Orlických horách pro 2 osoby na 2 noci v květinovém pokoji s privátní saunou a vířivkou.

Ve stylové restauraci se přeneseš chutěmi do časů našich babiček!

www.kozichlivek.cz

 

Čtvrtečnímu výherci věnujeme voucher na romantický pobyt Romantika v hotelu Rajská zahrada**** v Novém Městě nad Metují. Čeká Tě ubytování pro 2 osoby na 3 dny / 2 noci v pokoji Superior, 1x 3chodová večeře pro 2 osoby, Bohemia sekt (0,375 l) při příjezdu, dezert na pokoj, vstup do hotelového wellness na 2x 120 minut, 2x snídaně formou bufetu, z toho 1x s donáškou na pokoj, 30minutová masáž zad a šíje pro 2 osoby a neomezený vstup do malého wellness a fitness centra.

Součástí je i restaurace s terasou a zahrádkou s vynikající gastronomií. Hotel se nachází v samém centru města, ale i přesto nabízí oázu klidu v terasovité zahradě. Hotel je svou polohou jako stvořený pro výlety nejen po blízkém okolí, ale i nedalekých turistických zajímavostech.

www.hotelrajskazahrada.cz

 

A v pátek výherce čeká voucher na uspořádání svatebního obřadu v Mramorovém sále na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. Výhra zahrnuje pronájem prostor, zajištění výzdoby včetně tácku na prstýnky a láhev sektu na přípitek. Zajistit si zde můžeš nejen svatební obřad, ale i svatební hostinu v zámeckých prostorech.

Prožijete svůj nezapomenutelný den na nezapomenutelném místě!

www.karlovakoruna-zamek.cz

 

Objev s námi i ostatní krásy Královehradeckého kraje!

Projekt #světovéČesko Ti přináší portál Kudyznudy!

Soutěžit a ochutnávat mohou pouze osoby starší 18let!

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.