Právě vysíláme

Poznej #světovéČesko a vyhraj – Liberecký kraj

Soutěž od pondělí 21. června 2021 do pátku 25. června 2021.

Soutěž na Evropě 2 s CzechTourism.

Partnerem projektu #světovéČesko je Liberecký kraj, v rámci kterého představuje návštěvníkům kraje atraktivní místa k odpočinku i relaxaci. Liberecký kraj, nejlepší volba pro celou rodinu!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Evropu 2 od 9:00 do 18:00 hodin, počkej si na signál od moderátora a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o dárkový pobytový voucher na dvoudenní pobyt pro 2 osoby na Farmě Hvozd, jejíž součástí je i Centrum rekondiční medicíny.

Cena zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci s farmářskou snídaní, kterou si vychutnáš v relaxační zóně s výhledem přímo do ovčína, dva vouchery na služby rekondiční medicíny, dva slevové kupony na koupi cvičebních pomůcek, nevšední ručně vyrobený dárek od zdejšího sklářského mistra Petra Kuchty a 2 volné vstupy do proslulé sklářské hutě Pačinek Glass.

www.farmahvozd.cz

 

Úterní výherce získá dárkový pobytový voucher na Pivní pobyt v Hotelu a Zámku Svijany v Českém ráji.

Cena zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci, snídani, vstup do zámeckých expozic, pivní dárek, pivní degustační menu v tradiční pivovarské restauraci a soukromou prohlídku Pivovaru Svijany v jeho reálném provozu.

www.hotelzameksvijany.cz

 

Ve středu rozdáme balíček dárkových voucherů do Sportovního areálu Harrachov společně s partnery Bobová dráha Harrachov a půjčovnou M–Skirent, které Ti zpříjemní pobyt v Harrachově jak v zimní, tak letní sezoně.

Sportovní areál Harrachov nabízí dva vouchery – jeden voucher lze využít na letní jízdné na lanové dráze a druhý voucher je na dva 5hodinové skipasy platné kdykoliv v průběhu zimní sezony 2021/2022.

Bobová dráha v Harrachově nabízí 10 jízd na bobové dráze a voucher na 2 vstupy do lanového parku Monkey ParkHarrachově.

Poslední voucher je možné čerpat v půjčovně sportovních potřeb M–Skirent, která se nachází přímo u lanové dráhy a nabízí vypůjčení horských kol, elektrokol, koloběžek či zimního vybavení – lyží, snowboardů, běžek nebo hitu poslední zimní sezony – skialpů.

www.skiareal.com

 

Čtvrtečnímu výherci věnujeme vouchery na pobyt pro 2 dospělé osoby + až 2 děti mladší 13 let ve wellness hotelu Babylon****, s balíčkem doslova nabytým zábavou.

Pobytový balíček obsahuje kromě komfortního ubytování se snídaní neomezené vstupy do aquaparku, lunaparku, iQLANDIE, iQPARKU, labyrintu a liberecké zoo.

www.hotelbabylon.cz

 

A v pátek výherce čeká dárkový voucher pro rodinný pobyt na Labské boudě v Krkonoších.

Cena zahrnuje ubytování pro 4 osoby na 2 noci včetně polopenze a vstupu do hotelového wellness. Jedná se o pobyt v horském hotelu Labská bouda, který se nachází na samém vrcholu Krkonoš, nedaleko Pramene Labe. Hotel nabízí vlastní wellness se saunou a vířivkou, restauraci s krkonošskými specialitami a  terasu s nezapomenutelným výhledem na celé Krkonoše.

www.labskabouda.cz

 

Objev s námi i ostatní krásy Libereckého kraje!

Projekt #světovéČesko Ti přináší portál Kudyznudy!

www.kudyznudy.cz

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.