Právě vysíláme

Poznej #světovéČesko a vyhraj – Moravskoslezský kraj

Soutěž od pondělí 2. srpna 2021 do pátku 6. srpna 2021.

Soutěž na Evropě 2 s CzechTourism.

Partnerem projektu #světovéČesko je Moravian–Silesian Tourism, centrála cestovního ruchu Moravskoslezského kraje. Zveme Tě do regionu severní Moravy a Slezska, kde můžeš zažít celý svět.

Objev krásy Moravskoslezského kraje na www.mamesvetovykraj.cz.

Další parádní zážitky nabízí Technotrasa – surová krása na www.technotrasa.cz.

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Evropu 2 od 9:00 do 18:00 hodin, počkej si na signál od moderátora a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o voucher na pobyt v Imperial Hotelu Ostrava**** – součástí pobytu je ubytování na 2 noci pro 2 osoby, snídaně a návštěva hotelového fitness centra.

Užij si Ostravu s pobytem v jednom z nejznámějších hotelů ve městě s výbornou polohou přímo v centru.

www.imperialhotelostrava.com

 

Úterní výherce získá voucher na pobyt v luxusním hotelu Troyer**** v Beskydech – součástí pobytu je ubytování na 2 noci pro 2 osoby v pokoji Standard, snídaně formou bufetu a skleničkou sektu, vstupu do bazénu, whirlpool, saunového a fitness centra a zpáteční jízdenky na lanovku na Pustevny.

www.troyer.cz

 

Ve středu rozdáme voucher na relaxační pobyt v Resortu Kopřivná – součástí pobytu je ubytování na 2 noci pro 2 osoby v pokoji Superior, vstup do wellness, romantická 3chodová večeře pro 2 osoby s láhví vína a 2x 30minutová masáž.

Resort Kopřivná nabízí také skvělou restauraci, bikepark, dětskou arénu či venkovní bazén.

www.koprivna.cz

 

Čtvrtečnímu výherci věnujeme voucher na pobyt v luxusním Penzionu Jurášek**** v Kunčicích pod Ondřejníkem – součástí pobytu je ubytování na 2 noci pro 2 osoby v pokoji Superior, privátní vířivá vana na 60 minut a láhev sektu.

Přijeď zažít uklidňující atmosféru Penzionu Jurášek a načerpat novou energii.

www.penzionjurasek.cz

 

A v pátek výherce čeká voucher na pobyt v Clarion Congress Hotelu Ostrava – součástí pobytu je ubytování na 2 noci pro 2 osoby, snídaně a vstup do hotelového wellness centra na 125 minut.

Užij si ostravský pobyt v hotelu, ze kterého jsi za chvíli v nejnavštěvovanější mimopražské památce – Dolních Vítkovicích!

www.clarioncongresshotelostrava.com

 

 

Objev s námi i ostatní krásy Moravskoslezského kraje!

Projekt #světovéČesko Ti přináší portál Kudyznudy!

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.