Právě vysíláme

Poznej #světovéČesko a vyhraj – Plzeňský kraj

Soutěž od pondělí 12. července 2021 do pátku 16. července 2021.

Soutěž na Evropě 2 s CzechTourism.

Partnerem projektu #světovéČesko je Plzeňský kraj – kraj zlatavého moku, tajemné historie, průmyslových památek, neobjeveného baroka, romantických hradů a zámků a dalších unikátních památek zasazených v nádherné a rozmanité přírodě.

Inspiraci lze načerpat i na portále www.turisturaj.cz!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Evropu 2 od 9:00 do 18:00 hodin, počkej si na signál od moderátora a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o voucher na víkendový pobyt v Orea Resort Horizont Šumava****, nejvýše položeném hotelu na Šumavě – zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v nejlepším pokoji Exclusive s výhledem na Alpy a Bavorský les a vlastní saunou a bezplatný vstup do hotelového wellness i fitness.

www.resorthorizont.cz

 

Úterní výherce získá voucher na víkendový pobyt v hotelu Vienna House Easy Pilsen, v hotelu oceněném jako Nejlepší konferenční hotel pro rok 2020 – zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci se snídaní v pokoji s výhledem na plzeňský pivovar, 3chodovou večeři, komentovanou prohlídku Plzně a 2x vstupenku do pivovaru Plzeňský Prazdroj.

www.viennahouse.com/easy-pilsen

 

Ve středu rozdáme voucher na víkendový pobyt Pivní Plzeň v hotelu Ibis Plzeň – zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci se snídaní, 3chodovou večeři po celou dobu pobytu pro 2 osoby, komentovanou prohlídku centra Plzně, vstupy na prohlídku pivovaru Pilsner Urquell, vstupy do pivovarského muzea a vstupy na prohlídku plzeňského podzemí.

www.hotelibisplzen.cz

 

Čtvrtečnímu výherci věnujeme voucher na pobyt Relax v Konstantinových Lázních*** – zahrnuje ubytovaní pro 2 osoby na 2 noci, polopenzi Komfort, uhličitou koupel, klasická masáž částečnou, 1x vstup do solné jeskyně, volné vstupy na konané doprovodné akce v místě a 3x vstup do Wellnescentra Basic+.

www.konstantinovylazne.cz

 

A v pátek výherce čeká voucher na víkendový pobyt Pivní Plzeň v hotelu Purkmistr**** Plzeň – zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci se snídaní, odpolední kávu s dezertem, pivní koupel s originální recepturou a masáž zad a šíje pro 2 osoby.

www.purkmistr.cz

 

 

Objev s námi i ostatní krásy Plzeňského kraje!

Projekt #světovéČesko Ti přináší portál Kudyznudy!

www.kudyznudy.cz

www.turisturaj.cz

 

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.