Právě vysíláme

Poznej #světovéČesko a vyhraj – Středočeský kraj

Soutěž od pondělí 13. září 2021 do pátku 17. září 2021.

Soutěž na Evropě 2 s CzechTourism.

Partnerem projektu #světovéČesko je Středočeská centrála cestovního ruchu. Poznej královský region v srdci Čech a vydej se prožít svou vysněnou dovolenou. Ať už se necháš raději rozmazlovat nebo preferuješ aktivní odpočinek. Ve středních Čechách budeš vždy spokojen!

Partnerem projektu Světové Česko jsou Střední Čechy královské.

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Evropu 2 od 9:00 do 18:00 hodin, počkej si na signál od moderátora a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o voucher na relaxační noc pro 2 osoby v regionu Brdy a Podbrdsko, v zámeckém resortu Ratměřice**** – ubytování v luxusních pokojích se snídaní a 90minutové privátní wellness s finskou a parní saunou s vonnou esencí, zážitkovou sprchou s masážními tryskami, jacuzzi a tepidariem. V parných dnech navíc i s ochlazením ve venkovním biobazénu.

K romantickým procházkám láká zámecký park, ve kterém již 160 let rostou sekvojovce obrovské.

www.zamek-ratmerice.cz

 

Úterní výherce získá voucher na aktivní pobyt na 2 noci pro 2 osoby v Equitana Hotel Resort**** – ubytování, neomezený vstup do hotelového spa, zapůjčení elektrokol na 1 den pro 2 osoby, které oceníš při vyjížďce na vrcholky nedalekých Brd, a soukromá prohlídka barokní perly Svatá HoraPříbrami pro 2 osoby.

Hotelový resort Equitana leží na okraji Březnice, kde k návštěvě láká židovská čtvrť nebo romantický zámek s unikátní renesanční knihovnou.

www.equitana.cz

 

Ve středu rozdáme voucher na pobyt 2 noci pro 2 osoby v Romantickém Hotelu Mlýn Karlštejn – ubytování ve zrekonstruovaném exekutivním pokoji, snídaně s možností servírování do pokoje, welcome drink, košík ovoce na pokoji, minerální voda na pokoji, romantická večeře pro 2 osoby v hodnotě 500 Kč/osobu bez nápojů a 90minutové privátní wellness s finskou saunou a vířivkou s láhví sektu.

Mlýn Karlštejn se nachází uprostřed Českého krasu, a proto je ideálním místem pro objevování místního krajinného rázu i královského hradu Karlštejn.

www.hotelmlynkarlstejn.cz

 

Čtvrtečnímu výherci věnujeme voucher na rodinný pobyt na 2 noci pro 4 osoby v kraji blanických rytířů na Ranchi Jestřebice – ubytování, aktivity dle vlastního výběru v hodnotě 10 000 Kč (jízdy na koních, na čtyřkolkách, v buginách, opékání špekáčků, táboření či bagrování).

Milovníci voňavých klobás a chutných salámů ocení rančerskou prodejnu domácích uzenin vyráběných z kvalitních surovin výhradně od místních farmářů.

www.ranchjestrebice.cz

 

A v pátek výherce čeká voucher na víkendový pobyt pro 2 osoby v apartmánu na zámku Kačina pro 2 osoby – soukromá prohlídka empírové perly Kutnohorska, zámku Kačina, voucher do kavárny a pražírny Kávy pitel na tvrzi Přítoky u Kutné Hory, 2x stylové plecháčky, ponožky a 2 láhve vína z vinařství Vinné sklepy Kutná Hora.

Zámek Kačina je od Kutné Hory coby kamenem dohodil, a proto je ideálním výchozím bodem k poznávání tohoto královského města.

www.nzm.cz/muzeum-ceskeho-venkova-zamek-kacina/pronajmy-pujcovna/apartmany-kocarovna-ubytovani

 

Objev s námi i ostatní krásy středních Čech!

Projekt #světovéČesko Ti přináší portál Kudyznudy!

 

Soutěžit a ochutnávat mohou pouze osoby starší 18let!

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.