Právě vysíláme

Pozor hráči! Soutěžíme o špičkové gamingové vybavení od CZC.CZ

Soutěž od pondělí 21. září 2020 do pátku 25. září 2020.

Evropa 2 a CZC.CZ Ti přinášejí soutěž o hodnotné ceny pro náročné hráče!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí rozdáme notebook pro náročné hráče Dell G3 Gaming. Ten v sobě ukrývá výkonný procesor Intel Core Coffee Lake i7, oblíbenou grafiku GeForce GTX 1660 a superkombinaci SSD a HDD disků.

Úterní výherce získá ergonomickou herní židli CZC Throne s kovovým křížem i rámem, potahem z kvalitní kůže, látkovou opěrkou a sedákem s možností sklopení sedadla až do úhlu 155 stupňů.

Na středu máme připraven robustní závodní volant Logitech G923 X pro pokročilé hráče závodních her. U volantu oceníš neskutečně realistickou zpětnou vazbu funkce Trueforce i použité prémiové materiály.

Ve čtvrtek můžeš vyhrát Xbox One X 1 TB v limitované edici Cyberpunk. V balení samozřejmě kromě licence na hru Cyberpunk 2077 najdeš i stylový bezdrátový ovladač v designu Cyberpunk.

A v pátek rozdáme prohnutý QLED monitor Samsung Odyssey G7 s úhlopříčkou 27 palců, perfektní odezvou 1 milisekundu a osvětlením Core Lighting.

CZC.CZ
Dvojka na on-line trhu s elektronikou.

E-shop s nejširší nabídkou pro hráče, kde právě probíhá kampaň Be A Gamer, plná špičkové gamingové výbavy od myší až po herní mašiny.

Ke každému nákupu navíc jako dárek stovky her s Microsoft GamePass na 3 měsíce zdarma.

www.czc.cz

Buď gamer s CZC.CZ

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!