Právě vysíláme

Předsevzetí, které Tě bude bavit! Vyhraj vouchery s LADYLAB

Soutěž od pondělí 11. ledna 2021 do pátku 15. ledna 2021.

Soutěž na Evropě 2 s Ladylab a vyhraj každý den roční členství ve VIP fitness programu a voucher do e-shopu v hodnotě 4 000 Kč!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Odpolední show na Evropě 2 s Tomášem Zástěrou a Zorkou Hejdovou od 15:00 do 18:00 hodin, počkej si na signál od moderátorů a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Rozdáváme roční členství ve VIP fitness programu Ladylab – cvičení na doma v hodnotě 1 788 Kč + voucher do e-shopu www.ladylab.cz v hodnotě 4 000 Kč.

Nabízíme roční členství ve VIP fitness programu pro ženy – domácí cvičení sestavené špičkovou trenérkou, který Tě už za 6 týdnů dostane do formy. A k tomu ještě vyhraješ voucher v hodnotě 4 000 Kč na nákup v e-shopu www.ladylab.cz. Například doplňků stravy v kategorii Chci zhubnout!

Ladylab
Díky Ladylab zhublo už tisíce žen v Čechách i na Slovensku.

V e-shopu Ladylab najdeš nejen kvalitní doplňky stravy na podporu hubnutí, ale také jídelníčky na míru, které sestavují zkušené nutriční terapeutky.

Chceš začít cvičit? Pojď do toho s Ladylab, a to z pohodlí domova! Náš fitness program Tě dostane do top formy už za 6 týdnů!

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.