Reklama

Rappera MACHINE GUN KELLYHO přiveze do Prahy Fource Entertainment s Evropou 2! Nabízíme lístky na jeho koncert.

MGK_banner_660x410

Jiří Tayerle

Sdílej 0 / 

Soutěž od pondělí 2. října do pátku 6. října 2017.

Evropa 2 a Fource Entertainment tě zvou na pražský koncert rappera Machine Gun Kellyho a rozdává denně 4 vstupenky!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Afterparty s Pájou Cejnarem mezi 9:00 a 12:00 hodinou, čekat na jakýkoliv výherní song od Machine Gun Kellyho a jako třetí se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den soutěžíme o 4 vstupenky na koncert rappera Machina Gun Kellyho, který se koná v pondělí 16. října 2017 v klubu Forum Karlín v Praze.

Machine Gun Kelly přiveze do Prahy nové album
Americký raper Machine Gun Kelly se vrací do Prahy na samostatný koncert. Ve Foru Karlín představí v pondělí 16. října 2017 novou desku.

Machine Gun Kelly na sebe upozornil ještě před vydáním debutu, kdy jako historicky první běloch vyhrál soutěž talentů v newyorském Apollo Theater a zakrátko podepsal smlouvu s labelem Bad Boy. Zásadní bylo vydání druhé desky General Admission, která se umístila na prvním místě žebříčku Billboard Top R&B/Hip-hop albums. Nejvýraznější z desky je singl Till I Die.

Na dosavadní úspěch navázal letos, odebral se na turné s Linkin Park a na posledním albu Bloom se podíleli James Arthur, Camila CabelloTy Dolla $ign nebo Hailee Steinfeld.

V prodeji poslední vstupenky!

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.