Právě vysíláme

RED BULL a EVROPA 2 dostane Tebe a Tvou partičku na České národní finále RED BULL MUSIC 3STYLE

Soutěž od pondělí 10. září do pátku 14. září 2018.

Evropa 2 a Red Bull Ti přinášejí každý den soutěž o 4 vstupenky na České národní finále Red Bull Music 3Style.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Koko mezi 15:00 a 18:00 hodinou, čekat na výherní song BOMFUNK MC’S – Freestyler a jako třetí se při něm dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme 4 vstupenky na České národní finále Red Bull Music 3Style, které se koná v pátek 21. září 2018 v klubu Roxy v Praze.

Red Bull Music 3Style se chystá v Česku oslavit umění DJingu – sleduj 6 DJs na cestě za světovým finále na Tchaj-wanu
Již podeváté má světová DJská soutěž Red Bull Music 3Style před sebou sérii národních finálových večerů, na nichž se představí ti nejlepší vybraní DJs z dané země. Vítěz českého finále, které se uskuteční v pátek 21. září 2018 v klubu Roxy, bude poté bojovat na světovém finále na Tchaj-wanu, které se uskuteční v lednu 2019.

Celoroční jízda
Přes 1 200 DJs se tento rok přihlásilo do kvalifikační fáze v naději, že dostanou možnost reprezentovat svůj národ na největší světové DJské soutěži. Během května a června měli DJs z celého světa možnost zaslat své 5minutové video, které hodnotili předchozí šampioni. Vítězové každé finálové zastávky, společně se 3 šťastlivci, kteří získali divokou kartu, se budou chystat na cestu na Tchaj-wan, kde se stanou součástí něčeho, co je nazýváno olympiádou v DJingu. Událost, která se z původně lokální kanadské soutěže stala největší akcí DJské subkultury na světě, klade vysoké nároky na technickou zručnost soutěžících a jejich schopnost práce s tančícím davem. Její vítězové se stávají stálicemi světové scény technického DJingu a často působí jako lektoři či porotci.

Česká finálová jízda
Národní finále se uskuteční v pátek 21. září 2018 v pražském klubu Roxy. Večerem bude provázet MC Vec. V porotě usedne Mike Trafik, uznávaný český producent a DJ, Aleqs Notal, první světový 3style šampion a Damianito, kralující světový šampion. Napětí soutěžního klání uvolní live shows, o které se postarají DJ Wich, Trosky, Mike Trafik, Aleqs Notal a Damianito.

Vybraní finalisté letošního ročníku se pokusí z pódia oslnit porotu a pobavit hudební fanoušky svým jedinečným stylem a umem a vyhrát vstupenku na světové finále v Taipei. Soutěžícími českého finále Red Bull Music 3Style jsou:

  • DJ Ondrash
  • DJ Forrest Pine
  • DJ Diskotek
  • DJ Roxtar
  • DJ Friky
  • DJ Buldog

I když technika hraní může být různá, hlavní cíl mají DJs stále stejný: potvrdit své schopnosti a dovednosti, jak dostat publikum do varu prostřednictvím 15minutového mixu. Ten se musí skládat ze songů 3 různých žánrů. Porota je následně hodnotí dle následujících kritérií: originalita (40 %), dovednosti za mixážním pultem a práce s gramofony (25 %), výběr skladeb (20 %) a reakce publika (15 %).

Kdo bude po loňském DJ Roxtarovi dalším národním šampionem v České republice a zajistí si vstupenku do Taipei na Tchaj-wanu? Buď u toho s námi v Roxy v pátek 21. září 2018.

Vstupenky od 180 Kč a další informace najdeš na:

DJ Roxtar

DJ Wich

DJ Friky

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!