Právě vysíláme

Robotický vysavač iRobot Roomba® i7 může uklízet za Tebe!

Nechce se Ti do předvánočního úklidu a raději bys měl více času na sebe, svou rodinu a koníčky? Ocenil bys v domácnosti chytrého a spolehlivého pomocníka, který Ti zajistí domácnost bez nečistot, virů a bakterií?

Objev nový styl úklidu! Zapoj se do soutěže a vyhraj robotický vysavač iRobot Roomba® i7 právě Ty!

↓Soutěž↓

Více informací o soutěži a kompletní pravidla najdeš v herním řádu.

Popis výhry:

Robotický vysavač iRobot Roomba i7 v hodnotě 12 999 Kč disponuje sadou technologií, které posouvají hranice úklidu zase o kus dál. Má navigaci iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint a dokáže uklidit jakékoliv prostory. Díky přítomnosti rotujícího bočního kartáčku dokáže Roomba® efektivně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a další těžko dostupná místa. Roomba® i7 s inteligentním mapováním Imprint Ti dodá absolutní kontrolu nad tím, kdy a kde má robot uklízet.

 

Popis společnosti:

Už více než 30 milionům uživatelů po celém světě změnil iRobot a jeho robotičtí pomocníci život. Zjednodušení úklidu milionům rodin přidalo všem jejich členům trochu volného času, který věnují sobě a svým koníčkům. Naši roboti pravidelně vítězí v testech a získávají prestižní ocenění. iRobot kategorii robotických vysavačů založil a bude v jejím rozvoji pokračovat dál stůj co stůj. My v iRobotu totiž věříme, že naši roboti už nyní mění svět k lepšímu.

Více informací o produktu najdeš zde.