SCANquilt spojil síly s RONDEM a na EVROPĚ 2 hrajeme o poukázky v hodnotě 5 000 Kč!
Soutěž od pondělí 27. srpna do pátku 31. srpna 2018.
Evropa 2 a Rondo Ti přinášejí soutěž o poukázky na nákup produktů SCANquilt v hodnotě 5 000 Kč.
Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ráno Evropy 2 s Pájou Cejnarem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!
Co můžeš vyhrát?
Každý den soutěžíme o poukázky na nákup v kamenných prodejnách či v e-shopu SCANquilt v celkové hodnotě 5 000 Kč.
SCANquilt
To jsou kvalitní lůžkoviny, zdravé spaní, sny jako na voňavé louce a trendy design.
Rondo
Máš rád soutěže a nevyhrál jsi u nás na Evropě 2? Nakupuj všude tam, kde je Rondo a můžeš vyhrát ceny v hodnotě 15 milionů korun. Dvě auta už mají nové majitele a nyní se hraje třeba i o půl milionu korun.
Partnerů Ronda neustále přibývá a teď se k nim přidal i SCANquilt! I za nákup v obchodě SCANquilt můžeš vyhrát ceny za 15 milionů korun na Rondo.cz.
Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!