Právě vysíláme

SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK CZECH REPUBLIC 2021

Soutěž od pondělí 30. srpna 2021 do pátku 3. září 2021.

Evropa 2 je mediálním partnerem a zve Tě i letos na castingy nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look Czech Republic 2021 a přináší možnost vyhrát balíček kosmetiky Schwarzkopf v hodnotě 5 000 Kč!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Zorkou Hejdovou od 15:00 do 18:00 hodin, počkej si na výherní song oznámený moderátory a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme balíček kosmetiky Schwarzkopf v hodnotě 5 000 Kč.

www.schwarzkopf.cz

Agentura Elite Prague vyhlašuje castingy do nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2021
Castingy se budou konat od čtvrtka 2. září 20210 do středy 15. září 2021
 v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorem soutěže se pro letošní rok stal digitální kreativec a youtuber Martin Carev, který bude provázet všemi castingy.

Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Sáša Jány k projektu říká: “Jsem rád, že i v době Covidu byly naše castingové aktivity extrémně úspěšné. Velmi mě těší zájem o projekt Schwarzkopf Elite Model Look, kterého castingy výjimečně, vzhledem k jarním pandemickým opatřením, proběhnou v září po národním finále. Věřím, že objevíme nové talenty, které budou úspěšné i v oblasti sociálních médií, které dávají nové generaci modelek a modelů “silný hlas” a možnost projevit se. Snažíme se, aby nové tváře, které zastupujeme pochopily, že existuje mnoho podob krásy, a aby si uvědomovali svoji jedinečnost. Věřím, že navážou na úspěchy Hany Jiříčkové, Báry Podzimkové, Jany Tvrdíkové či Josefa Utěkala.”

 

Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite a získají dárky od partnerů projektu. V rámci castingů budou probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta For Elite Model Look, dekorativní kosmetiky The One od Oriflame a předplatné časopisu Elle. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy a zástupci značky Rowenta na všech castinzích předvedou, jak si lehce a rychle upravit vlasy na každou příležitost s maximální péčí pro zachování jejich zdraví. Na některých castinzích bude možné se nechat učesat profesionálním kadeřníkem. O poradenství a zvýraznění přirozené krásy se na castinzích ve vybraných městech postarají profesionální vizážistky značky Oriflame, od kterých se bude možno nechat nalíčit.

Ve většině měst předvedou modelky a modelové agentury Elite Model Management Prague nové trendy v oblasti účesů a barev značky Schwarzkopf. Nové trendy zvěčnil známý fotograf Armin Morbach. Všichni zájemci, i z řad doprovodu či přihlížejících, kteří si chtějí nechat poradit s péčí o vlasy, mohou absolvovat zdarma analýzu vlasů od značky Schwarzkopf.

Do 14 dnů po skončení castingů budou kontaktováni všichni, kteří postoupí do užšího výběru. Vybrané dívky a mladí muži se následně zúčastní finále, které se uskuteční v Praze. Vítězka a vítěz národního finále odcestují na světové finále Elite Model Look.

www.elitemodellook.cz

Další ročník castingů do soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pro Českou republiku proběhne v září 2021 v těchto obchodních centrech:

Elite Model Look
Ze soutěže Elite Model Look organizované agenturou Elite Model Management vzejde každý rok budoucí hvězda modelingového průmyslu. Od svého vzniku roku 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Koná se ve více než 30 zemích světa a každoročně se do ní přihlásí desetitisíce začínajících modelek a modelů.

Prostřednictvím Elite Model Look byly objevené mnohé známé tváře z titulních stran světových módních časopisů. Soutěž pomohla odstartovat kariéry takových modelingových hvězd současnosti, jako jsou např. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Linda Vojtová (světová vítězka Elite Model Look 2000), Denisa Dvořáková (světová vítězka Elite Model Look 2006), Eva Klímková (světová vítězka Elite Model Look 2013), Barbora Podzimková (světová vítězka Elite Model Look 2014), Jana Tvrdíková (světová vítězka Elite Model Look 2016) či Andrej Chamula (světový vítěz Elite Model Look 2019).

Díky struktuře soutěže se každá vítězka a vítěz národního finále zúčastňuje mezinárodního finále, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po mole a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem, na jehož konci porota sestavená ze známých osobností vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite. Finalisté získávají garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 850 000 EUR.

České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1992.

Elite World Group
Elite World Group je součástí skupiny Elite Licensing, která se zaměřuje na služby v módním průmyslu a je vlastníkem newyorské modelingové agentury The Society, jenž zastupuje supermodelky jako Adriana Lima či Kendall Jenner. Do portfolia Elite Licensing dále patří modelingová síť Women.

Modelingová agentura Elite byla založena v Paříži v roce 1972 a během svého působení se vypracovala na nejprestižnější agenturu na světě.

Agentura Elite, jako důležitá hybná síla v modelingovém průmyslu, položila základy pro management v modelingu a i nadále pokračuje s inovací ve světě modelingových agentur. Její přístup k obchodu je založen na prodejní síle, kterou je schopna modelkám dopomoci k dosažení mezinárodní úrovně a takto je posunout až na stupínek supermodelek. O dívky je přitom postaráno na vysoké profesionální úrovni.

Jako zastánce etického kodexu v modelingovém průmyslu podporuje agentura Elite přísné dodržování zdravého životního stylu.

www.elitemodellook.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!