Právě vysíláme

Slavíme DORMEO Den spánku! Čeká na Tebe voucher v hodnotě 8 000 Kč

Soutěž od pondělí 11. března do pátku 15. března 2019.

Evropa 2 a Dormeo Ti přinášejí soutěž o nákupy produktů Dormeo v hodnotě 8 000 Kč!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den soutěžíme o voucher na nákup produktů Dormeo na www.dormeo.cz nebo v prodejnách Dormeo v hodnotě 8 000 Kč.

Můžeš si vybrat ze široké nabídky výrobků pro kvalitní a zdravý spánek a kompletně si vybavit ložnici. Dormeo nabízí postele, rošty, matrace, přistýlky, polštáře, přikrývky, povlečení a různé doplňky.

Dormeo
Dormeo
představuje synonymum pro kvalitní spánek. Je předním prodejcem matrací, polštářů, přistýlek a dalších produktů pro pohodlné spaní.

Pro zdravý spánek nabízíme například:

  • postele Mamut, které se vyznačují snadnou montáží a elegantním designem.

 

  • anatomické polštáře Siena z přizpůsobivé paměťové pěny, které jsou navrženy tak, aby udržely páteř ve správné poloze při spánku.

 

  • matraci iMemory S Plus, která je vhodná především pro páry díky nastavitelné tvrdosti. Navíc nabízí 60 dní na vyzkoušení a záruku 15 let.

 

  • přistýlky Dormeo – vrstva pěny různého materiálu dle typu přistýlky má všestranné použití: můžeš ji využít doma ke zlepšení spaní na pohovce i na nepohodlné matraci. Přistýlka je také vhodná na chatu, při kempování, do karavanu či na festival.

Tento týden slaví Dormeo Den spánku a nabízí spoustu zajímavých slev a akcí.

V rámci oslav Dormeo Dne spánku jsme také rozjeli projekt Práce snů a udělali radost 3 šťastlivcům, kteří dostanou zaplaceno 3 000 Kč za 8 hodin spánku na veřejnosti. „Spáči“ jsou již vybráni a setkat se s nimi můžeš v pátek 15. března 2019 v Praze.

www.dormeo.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!