Právě vysíláme

SONY XPERIA 10 může být Tvoje

Soutěž od pondělí 9. prosince do pátku 13. prosince 2019.

Evropa 2 a Sony Ti přinášejí soutěž o smartphony Sony Xperia 10!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Zorkou Hejdovou od 15:00 do 18:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáme smartphone Sony Xperia 10!

Tento nadupaný smartphone se širokoúhlým displejem ve formátu 21:9 a detailním rozlišením Full HD+, přináší jedinečný zážitek ze sledování filmů a videí. Díky výkonnému procesoru Qualcomm® Snapdragon™630 bez problémů zvládá vše od sledování filmů, přes rychlý multitasking až po náročné hry a aplikace, umožní Ti současně sledovat videa, chatovat s přáteli či odpovídat na e-maily. Také má duální fotoaparát v rozlišením 13 MP a 5 MP, disponuje i kreativním efektem Bokeh, který sníží zaostření na pozadí fotografie a umělecky zdůrazní objekty v popředí a zajistí tak, že portréty budou vypadat jako od profesionála.

Smartphone má i Corning® Gorilla® Glass 5, sklo s vysokou odolností a tvrdostí, které spolu s elegantním kovovým povrchovým zpracováním chrání telefon před nárazy. Navíc disponuje jedinečnou zvukovou technologií Hi-Res Audio, která zaručuje, že skladby zní tak věrně, jako originální nahrávky. A díky technologii Smart Amplifier přináší bohatší a hlasitější zvuk s vylepšenými basy, takže si svoji oblíbenou hudbu můžeš užít naplno, ať už jsi kdekoliv.

Sony
Společnost Sony si zakládá na preciznosti a jedinečnosti svých technologií. Nabízí vše od her po hudbu, fotografie či spotřební elektroniku a své produkty navrhuje tak, aby se staly neodmyslitelnou součástí v každodenním životě a daly Ti pocit výjimečnosti!

www.sony.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!