Právě vysíláme

Soutěž celý týden o vstupenky na koncert britských BASTILLE

Soutěž od pondělí 11. února do neděle 17. února 2019.

Fource Entertainment přivážejí do Prahy kapelu Bastille a s Evropou 2 budeš u toho!

Soutěžíme 2x denně o lístky na jejich koncert!

Co pro výhru musíš udělat?
Ve všední den stačí ladit Afterparty s Liborem Boučkem od 9:00 do 12:00 hodin, čekat na výzvu a pokud po výzvě navíc uslyšíš jakýkoliv singl od kapely Bastille a jako třetí se dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra je jen Tvoje!

O víkendu pak laď MaXXimum muziky – víkend s Ondrou Vodným od 10:00 do 16:00 hodin. Mechanika zůstává stejná.

Co můžeš vyhrát?
Každý den rozdáváme 2 vstupenky na koncert kapely Bastille, který se koná ve čtvrtek 21. února 2019 ve Foru Karlín v Praze.

Ve všední dny k výhře navíc dostaneš i album kapely Bastille Wild World na CD.

Fenomenální Bastille už za pár dní v Praze
Jedna z nejúspěšnějších britských kapel současnosti Bastille v čele s charismatickým Danem Smithem už za pár dní zahraje v Praze. S chystanou třetí studiovou deskou a čerstvým EP Other’s People Heartache (Pt. 4) zaútočí ve čtvrtek 21. února 2019 na Forum Karlín. Poslední vstupenky jsou v prodeji na fource.cz a u prodejců GoOut.cz a TicketMaster.

Společně s Bastille přijede i vycházející hvězda britské scény Lewis Capaldi, který byl nominovaný na letošní cenu Brit Award pro začínající umělce a jeho skladba Someone You Loved boduje v současnosti v britské top desítce. Dále bude předskakovat parta Fours v čele se zpěvačkou Edith Violet.

Bastille se minulé léto spojili s producentem Marshmelloem a vydali společně jeden z největších letních hitů Happier, který je pro kapelu čtvrtou skladbou, jež se dostala do britské top pětky a americké top desítky. Píseň během několika týdnů posbírala více než 100 milionů streamů. Na její úspěch navázali koncem roku novinkou Grip s norským producentským duem Seeb. Jejich poslední EP Other’s People Heartache (Pt. 4) vyšlo minulý rok a podíleli se na něm i James Arthur nebo Jacob Banks.

Nejznámějším počinem kapely je hit Pompeii z debutového alba Bad Blood, který do dnešního dne jen na YouTube vidělo více než 500 milionů lidí. Píseň se umístila na druhém místě ve Spojeném království, na pátém ve Spojených státech a kapela krátce nato získala prestižní Brit Award. Živé koncerty dají fanouškům příležitost slyšet nové skladby ještě před tím, než Bastille vydají očekávané třetí album. „Většinu loňského roku jsme strávili prací na nových písních, které jsme následně v různých verzích hráli na koncertech. Takže teď jsme nadšení z toho, že hotové skladby konečně představíme,“ nechal se slyšet Dan Smith.

Vstupenky a více informací na www.fource.cz/koncerty/bastille-19.

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!