Právě vysíláme

Soutěž o jídlo na měsíc zdarma od Dáme jídlo

Odpověz na otázku a vychutnej si porci dobrot navíc zdarma od Dáme jídlo po celý měsíc!

Co můžeš vyhrát?

Snídani, svačinu, oběd, dezert, kávu, večeři i něco na chuť. Jednoduše měsíc plný dobrot z podniků, které najdeš na Dáme jídlo v podobě kuponu v hodnotě 9 000 Kč. A každý den si tak zpříjemníš něčím dobrým!

Co pro výhru udělat?

Vyber správnou odpověď a třeba se štěstí usměje právě na Tebe! A máme pro Tebe malou nápovědu – odpověď můžeš najít na webu www.damejidlo.cz, tak hodně štěstí.

Kompletní pravidla a podmínky soutěže najdeš v herním řádu.

O Dáme jídlo 

Bohaté snídaně s rodinou, pravidelné obědy s kolegy, chvilka pro sebe s dezertem a kávou, i pozdní večeře s přáteli. Tvé oblíbené dobroty od Asie po zmrzlinu k Tobě rozvážíme od roku 2012. Z prvotřídních restaurací, rodinných bister i kaváren si vybereš, na co máš chuť. A to ať už jsi v Olomouci, Praze nebo Hradci. Jsme ve všech krajích republiky. Objednej si něco dobrého a my už jsme na cestě!

Proč Dáme jídlo?

Když se protáhne porada v práci. Když máš za sebou náročný trénink. Když dorazí nečekaná návštěva a Ty máš prázdnou lednici. Nebo když se Ti dneska zkrátka nechce nic dělat. Nech si přivézt něco dobrého nebo si vyzvedni připravené jídlo ze své oblíbené restaurace.

Více o Dáme jídlo se dozvíš na webových stránkách www.damejidlo.cz.

Výherce musí být starší 18let.