Právě vysíláme

Soutěž o letecký zájezd s ubytováním na MS VE FLORBALU ŽEN 2019 nebo poukazy na florbalové vybavení

Soutěž od pondělí 2. prosince do pátku 6. prosince 2019.

Evropa 2 pro Tebe má zájezd pro 2 osoby na finálový víkend Mistrovství světa ve florbalu žen ve švýcarském Neuchâtelu nebo vouchery na florbalové vybavení!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Zorkou Hejdovou od 15:00 do 18:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Šťastní volající od pondělí do čtvrtka obdrží voucher na florbalové vybavení od společnosti Spinflo v hodnotě 3 000 Kč.

Páteční výherce dokonce získá zájezd na finálový víkend Mistrovství světa ve florbalu žen pro 2 osoby od pátku 13. prosince 2019 do pondělí 16. prosince 2019.  Partnerem je pivovar Holba a výherce a jeho doprovod se podívá přímo na MS na medailové boje!

Páteční balíček obsahuje:

  • letecký zájezd a ubytování na 3 noci se snídaní v Best Western Premier Hotel Beulac****Neuchâtelu
  • vstupenky 1. kategorie na semifinálový a finálový den Mistrovství světa ve florbalu žen v sobotu 14. prosince 2019 a v neděli 15. prosince 2019

Mistrovství světa ve florbalu žen, sobota 7. prosince 2019– neděle 15. prosince 2019, Švýcarsko – Neuchâtel
Švýcarsko
bude ve druhém prosincovém týdnu hostit nejlepší florbalistky světa. Ve městě Neuchâtel, které se rozkládá na břehu stejnojmenného jezera a kousek do hranic s Francií svede 16 nejlepších ženských světových týmů bitvu o cenné kovy.

Česká florbalová reprezentace odjede do Švýcarska vylepšit 4. místo z posledního světového šampionátu. Cílem národního týmu je tedy boj o medaile. V případě zisku medaile by se stal ženský tým druhým v historii po bronzové medaili žen z Mistrovství světa 2011, které se také konalo ve Švýcarsku. Reprezentantky mají za sebou povedenou přípravu a úspěšné výsledky se světovou špičkou z uplynulých dvou let, a tak jedou na šampionát s cílem zapsat se do historie Českého florbalu cenným kovem.

Český tým čeká těžká skupina, kde se utkají postupně s Lotyšskem, největším favoritem skupiny, reprezentací Švédska a Slovenkami. Již tato první utkání rozhodnou o tom, zda mohou Češky pomýšlet na přední umístění. Do čtvrtfinálových bojů postoupí přímo jen dva nejlepší celky, týmy na třetí a čtvrté příčce musí následně absolvovat předkolo play-off.

Semifinálové zápasy a souboje o bronz a o titul mistryň světa se pak odehrají v sobotu 14. prosince 2019 a v neděli 15. prosince 2019. Posluchači Evropy 2 mohou být přímo u toho v dějišti  vstupenky jsou stále k dispozici na stránkách: www.neuchatel2019.ch.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!