Právě vysíláme

Soutěž o nejlepší party Tvýho života v Chorvatsku s PARTY EXPRESSEM a EVROPOU 2

Soutěž od pondělí 17. května 2021 do pátku 21. května 2021.

Vyhrávej denně voucher na nejlepší party svého života, na kterou Tě odveze Party ExpressEvropou 2!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Evropu 2 od 6:00 do 20:00 hodin, počkej si na signál od moderátora a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do čtvrtka rozdáváme voucher v hodnotě 12 000 Kč na zájezd pro 2 osoby do chorvatského Zrće od neděle 4. července 2021 do pátku 9. července 2021. Voucher obsahuje ubytování v apartmánu u moře, cestu luxusním vlakem, služby party průvodce, plno skvělého programu a lístek na nezapomenutelnou party boat!

Páteční výherce získá dokonce voucher v hodnotě 24 000 Kč na zájezd pro 4 osoby do chorvatského Zrće!

To chceš zažít, ne? Tak se zkus dovolat, odpověz na otázku a vyhraj party svého života!

Kdybys nevyhrál, tak nezoufej a běž na www.partyexpress.cz a rezervuj si svou party i Ty! Pokud zaplatíš ještě teď, tak získáš i zajímavé dárky.

Poslechni si naše promo k soutěži ⇓

 

Party Express
Chceš zažít nejlepší party svýho života? Party Express Tě poprvé odveze vlakem do chorvatského Zrće, které je už dávno lepší než Ibiza.

Beach party, poll party, party boat a večer zažiješ fesťáky s nejlepšíma DJs. Přes den můžeš využít různých aktivit na pláži nebo vybírat z mnoha výletů.

Od konce června do konce srpna můžeš vyrazit speciálním vlakem RegioJetu do chorvatského Zrće a užít si tam super party a relax.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!