Právě vysíláme

Soutěž o ochranou nanokosmetiku PIKATEC

Soutěž od pondělí 3. prosince do pátku 7. prosince 2018.

Evropa 2 a Pikatec Ti přinášejí soutěž o péči pro auta a domácnost nanokosmetikou značky Pikatec!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Patrikem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do čtvrtku hrajeme o voucher na revoluční nanokosmetiku Pikatec v hodnotě 8 000 Kč.

Díky ní ochráníš svůj vůz i povrchy v domácnosti jako je sprchový kout, umyvadlo, kuchyňská deska, sedačky, sklo-keramické desky a mnoho dalšího. Ochrana je na 1 – 2 roky. Vybrat si můžete ze sad na www.pikatec.cz, které jsou ideálním vánočním dárkem.

Páteční soutěžící vyhraje voucher na aplikaci na svém automobilu v aplikačním centru Pikatec. Voucher v hodnotě 12 000 Kč obsahuje dokonalou přípravu včetně renovace – oživení laku, následuje ochrana automobilu řadou Diamond, která na laku vytvoří keramicko-zirkonový štít – ten automobil ochrání před mechanickým a chemickým poškozením celý 1 rok.

Pikatec
Nanokosmetika Pikatec přináší budoucnost v údržbě vozidel a úklidu domácností. Odpuzuje špínu, bahno i sůl a chrání lak před škrábanci. Revoluční metoda, kterou příroda používá miliony let, a kterou česká společnost Pikatec přináší přímo pro Tvůj vůz.

Chraň své auto před špiněním a poškozením.

Dokonalý lesk a lak vozu stále jako nový Ti přinese ochranný štít Pikatec, ideální vánoční dárek.

www.pikatec.cz

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!