Právě vysíláme

Soutěž o poukázky do KFC v hodnotě 10 000 Kč

Soutěž od pondělí 12. srpna do pátku 16. srpna 2019.

Evropa 2 a KFC přinášejí soutěž o předplacené karty do restaurací KFC v ČR v hodnotě 10 000 Kč!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ráno Evropy 2 s Pavlem Cejnarem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme 2x předplacenou kartu do restaurací KFC v ČR v hodnotě 5 000 Kč, celková hodnota výhry je tedy 10 000 Kč!

Celou částku samozřejmě nemusíš utratit najednou, takže – pokud jsi sobec – můžeš se na nějaké to křidýlko nebo stehýnko těšit opravdu hodně dlouho, a pokud jsi lidumil, můžete si skočit do KFC pro jídlo na opravdu velkou akci.

A když zrovna nevyhraješ u nás v éteru Evropy 2, můžeš soutěžit i jinak ?

KFC a Pepsi Ti přinášejí soutěž o exkluzivní párty pro Tebe a Tvoje kámoše v hodnotě 1 milion Kč! Soutěž probíhá od úterý 6. srpna do pondělí 30. září 2019. 

Jak se zapojit do soutěže?
Stačí koupit v době konání soutěže menu nebo box v jakékoliv z provozoven KFC v ČR, uschovat účtenku dokládající nákup a navštívit webové stránky www.vyhrajskfc.cz. Na stránkách se zaregistrovat, přihlásit ke svému účtu a začít soutěžit! Soutěžit můžeš sám nebo se svými přáteli, které můžeš do své skupiny pozvat, kódy z účtenek vkládat společně a zvýšit tak šanci na výhru! 

Mechanika soutěže
Při nákupu v restauracích běžným způsobem u pokladen či přes KFC Rozvoz, vkládej FIK kód. Při výpadku systému nebo při absenci FIK kódu na účtence zadej posledních 8 znaků z BKP kódu. V případě nákupu v samoobslužném KIOSKU zadej kód účtenky, datum a čas nákupu např. ve formátu 9093120820191611 (č. účtenky 9093, datum nákupu 12. 3. 2019 a čas nákupu 16:11 – vše bez mezer a interpunkce).

O co hrajeme?
Každý týden losujeme jednoho výherce, který získá iPhone XR a na konci soutěže vylosujeme ze všech vložených kódů výherce hlavní výhry PARTY ZA MILIÓN KDEKOLIV NA SVĚTĚ!

KFC
KFC je v Česku už 25 let, a to si zaslouží pořádně velkou oslavu! Spolu s Pepsi proto KFC připravilo soutěž o párty za milion kdekoliv na světě a spoustu dalších cen, třeba o iPhone XR. Stačí si koupit jakékoliv menu nebo box a můžeš začít vymýšlet, kde bys takovou akci uspořádal. Více najdeš na: www.vyhrajskfc.cz.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!