Právě vysíláme

Soutěž pro všechny gamery! Vyhraj herní počítač, notebook nebo třeba volant od CZC.CZ

Soutěž od pondělí 12. dubna 2021 do pátku 16. dubna 2021.

Soutěž na Evropě 2 s CZC.cz a vyhraj každý den vychytávky pro gamery!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Ranní show na Evropě 2 s Leošem Marešem Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, počkej si na signál od moderátorů a dovolej se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí rozdáme herní set ze stáje CZC.Gaming. V balíčku za víc než 5 000 Kč najdeš stylovou herní myš, klávesnici a taky žhavou novinku, sluchátka CZC.Gaming Dragon s parádním zvukem pro všechny herní platformy.

Úterní výherce získá jedinečný prohnutý monitor Samsung Odyssey G5 s úhlopříčkou 27 palců, perfektní odezvou 1 milisekunda a technologií Flicker Free, která šetří Tvé oči. A navíc Ti do prohnutého monitoru nebude nikdo nakukovat…

Na středu máme připraven herní volant Logitech G923 pro vášnivé hráče závodních her. U volantu oceníš extrémně realistickou zpětnou vazbu funkce Trueforce i použité prémiové materiály.

Ve čtvrtek můžeš vyhrát gamingový notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3 s moderním procesorem AMD Ryzen řady 4000, herní grafikou NVIDIA Geforce RTX řady 16 a podmanivým zvukem Dolby Audio.

A v pátek rozdáme herní počítač CZC PC Knight GC120 se skvělým výkonem pro Full HD hraní a bohaté herní zážitky.

 

CZC.cz
Dvojka na on-line trhu s elektronikou.

E-shop s nejširší nabídkou pro hráče, kde právě probíhá kampaň Be A Gamer, ve které můžeš vyhrát počítačové herní doupě za 200 000 Kč.

Navíc k nákupům dostaneš slevy na nové hry a herní merchandising.

www.czc.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!