Právě vysíláme

Soutěž pro všechny gamery! Vyhraj nový Xbox, monitor nebo herní židli od CZC.cz

Soutěž od pondělí 13. září 2021 do pátku 17. září 2021.

Soutěž na Evropě 2 s CZC.cz a vyhraj každý den vychytávky pro gamery!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Ranní show na Evropě 2 s Leošem Marešem Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, počkej si na signál od moderátorů a dovolej se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí rozdáme hned tři ceny, konkrétně herní set od značky Logitech s designem inspirovaným kultovním LoLkem neboli hrou League Of Legends. Balíček v hodnotě přes 5 a půl tisíce korun obsahuje mechanickou herní klávesnici, myš a stylovou XL podložku.

Úterní výherce získá cenu, ze které si doslova sedne na zadek 😊… Exkluzivní herní židli CZC.Gaming Bastion v kompletně černé edici, která má potahy z kvalitní odolné látky a nabízí spoustu možností sezení díky nastavitelnému sedáku i područkám.

Na středu máme připraven jedinečný prohnutý monitor Samsung Odyssey G5 s úhlopříčkou 27 palců, perfektní odezvou 1 milisekunda a technologií Flicker Free, která šetří oči. A navíc do prohnutého monitoru nebude nikdo nakukovat…

Ve čtvrtek můžeš vyhrát novou kompaktní a výkonnou herní konzoli Xbox Series S, která zvládá 4K upscaling i streamování a až 120 snímků za vteřinu při rozlišení 1 440.

A v pátek rozdáme oblíbenou mechanickou herní klávesnici Razer BlackWidow V3 Pro s bezdrátovou technologií HyperSpeed, která je o 25 % rychlejší než jakákoliv jiná, a s podsvícením Razer Chroma s 16,8 miliony barev.

A navíc, každý den dostane výherce ještě zábavný bonus v podobě interaktivní stavebnice LEGO® – Starter Pack Dobrodružství s Luigim.

CZC.cz
Dvojka na on-line trhu s elektronikou.

E-shop s nejširší nabídkou pro hráče, kde právě probíhá akce Be A Gamer, ve které k nákupu herní výbavy dostanete i voucher na LEGO® v hodnotě až 2 000 Kč.

www.czc.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!