Právě vysíláme

Soutěž s ALPINE PRO o nákup zimní výbavy v hodnotě 5 000 Kč a tričko z olympijské kolekce

Soutěž od pondělí 25. listopadu do pátku 29. listopadu 2019.

Evropa 2 a ALPINE PRO Ti přinášejí soutěž o poukázky na nákup v hodnotě 5 000 Kč a trika z olympijské kolekce!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně hrajeme o poukázky na nákup v kamenných prodejnách ALPINE PRO v celkové hodnotě 5 000 Kč, které můžeš využít na nákup nové zimní kolekce. Milovníky hor a zimních sportů jistě potěší široký výběr funkčního oblečení na sjezdovky i běžky. Dámy ocení hřejivé kabáty a zimní bundy s krystalky Swarovski.

K tomu dostane každý výherce i triko z olympijské kolekce!

ALPINE PRO
Společnost ALPINE PRO je předním českým výrobcem sportovního, outdoorového oblečení a obuvi a oficiálním partnerem Českého olympijského týmu.

ALPINE PRO představuje pro zákazníka garanci širokého výběru značkových produktů pro všechny druhy sportovních i volnočasových aktivit se zárukou příznivého poměru mezi cenou, kvalitou a módním designem.

Horkou novinkou v kolekci ALPINE PRO jsou nová olympijská trika, která oblékne Český olympijský tým na hry v Tokiu v roce 2020. Olympijská kolekce je doplněna o hřejivé doplňky, pletené čepice, ponožky i multifunkční šátky.

www.alpinepro.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.