Právě vysíláme

Soutěž s ALZA.CZ

Soutěž od pondělí 10. prosince do pátku 14. prosince 2018.

Evropa 2 a Alza.cz Ti přinášejí soutěž o produkty značky Niceboy v hodnotě 5 000 Kč!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Patrikem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den soutěžíme o produkty značky Niceboy, kde si vybere ze široké nabídky trendy elektroniky každý.

V pondělí hrajeme o vodotěsnou kameru Niceboy Vega 6 Star s pokročilou stabilizací, která natáčí až ve 4K rozlišení a k tomu i o bezdrátová sluchátka Niceboy Hive Pods s výdrží až 30 hodin a autopárováním. 

Úterní a čtvrteční výhrou je autokamera Niceboy Pilot Q8, která natáčí ve Full HD rozlišení a díky GPS modulu odhalí ukryté radary a bezdrátová sluchátka Niceboy Hive Pods.

Ve středu dostane výherce bezdrátová sluchátka Niceboy Hive Black s výdrží až 13 hodin, stylový bluetooth reproduktor Niceboy Boogie Classic v retro designu a k tomu navíc powerbanku Niceboy 10 000 mAh.

A páteční výhrou je přenosný bluetooth reproduktor Niceboy Raze s prostorovým 360° zvukem a výdrží 8 hodin, stylový bluetooth reproduktor Boogie Steel v retro designu a k tomu navíc powerbanku Niceboy 10 000 mAh.

Alza.cz
Nejspolehlivější internetový obchod!

Na jednom místě tam seženeš vše od notebooků, přes elektroniku, hračky, parfémy až po vybavení do auta. Když se Ti nechce běhat po přeplněných nákupních centrech, všechny dárky vyřešíš na Alza.cz.

www.alza.cz

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!