Právě vysíláme

Soutěž s BEKO

Soutěž od pondělí 17. prosince do pátku 21. prosince 2018.

Evropa 2Beko Ti přinášejí soutěž o sety spotřebičů Beko!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Patrikem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně kromě středy soutěžíme o balíček domácích spotřebičů Beko v hodnotě 10 000 Kč. Set, který obsahuje pákový espresso kávovar Beko, stolní vakuový mixér Beko, který připraví výživný nápoj i polévku s maximálním obsahem vitamínů a k tomu tyčový vysavač Beko, který vydrží až 60 minut na jedno nabití.

Ve středu čeká výherce velká výhra: balíček domácích spotřebičů Beko v hodnotě 16 000 Kč. Set obsahuje pákový espresso kávovar Beko, stolní vakuový mixér Beko, tyčový vysavač Beko a navíc odšťavňovač Beko a parní stanici Beko s automatickou regulací teploty a páry pro bezpečné žehlení všech druhů látek.

Beko
Beko je výrobce domácích spotřebičů a jedna z nejprodávanějších značek na českém trhu.

Pokud stále nemáš dárky, nezoufej, Beko pro Tebe připravilo set dárku, které se hodí do každé domácnosti! A Ti, kteří nevyhrají, si stále můžou vybrat dárek ve formě 15% slevy při zadání slevového kódu vanoceE2 v prvním oficiálním Beko e-shopu www.e-beko.cz.

Veselé Vánoce Ti přeje Beko a e-shop www.e-beko.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!