Právě vysíláme

Soutěž s Evropou 2 o 4 vstupenky na koncert PAROV STELAR

Soutěž od pondělí 12. února do pátku 16. února 2018.

Evropa 2 a Red Triangle Tě zvou na pražský koncert Parov Stelar a rozdávají denně 4 vstupenky!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Koko mezi 15:00 a 18:00 hodinou, čekat na výherní song All Night nebo Booty Swing od kapely Parov Stelar a jako třetí se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den soutěžíme o 4 vstupenky na koncert Parov Stelar, který se koná v sobotu 10. března 2018 v Tipsport Aréně v Praze.

Electroswingový mág Parov Stelar v Praze dokáže, jak moc mu sluší blues a jazz
Marcus Fuereder, známý pod svým jménem Parov Stelar, je nejúspěšnější umělec v Rakousku. Je nazýván zakladatelem electro swingu a jeho skupina Parov Stelar Band je velmi žádaná po celém světě. I v České republice má Parov Stelar ohromné množství fanoušků, kteří si společně s ním užívají elektrizující roztančenou atmosféru jeho koncertů. Jedním z jeho dalších vystoupení bude koncert v sobotu 10. března 2018 v pražské Tipsport Aréně na Výstavišti v Holešovicích.

Vstupenky za 800 Kč s poplatky jsou v předprodejích na serverech Ticketportal, GoOut.cz a Ticketpro. Na místě v den koncertu budou k dispozici za 1 000 Kč.

Hudba Parov Stelar zní dnes v mnoha filmech, televizních pořadech a reklamách po celém světě. Už jeho první EP Kiss Kiss a následující album Rough Cuts v roce 2004 mu okamžitě otevřeli dveře na mezinárodní scéně elektronické hudby. Jeho jedinečný zvuk, specifický přístup k hudební produkci a neortodoxní kombinace hudebních žánrů jej brzy učinily hvězdou taneční scény. S jeho následnými alby Seven And Storm, Shine, Coco, Princess, Invisible Girl, The Art Of Sampling, Demon Diaries, Live @ Pukkelpop a více než 20 EP si dokázal svoji pozici nejen udržet, ale dokonce s každou další nahrávkou a koncertem svůj status neuvěřitelně posílil a dnes má miliony nadšených fanoušků po celém světě.

Parov Stelar je žádán také pro spolupráci s jinými věhlasnými umělci. Pracoval s Tonym Bennettem a Lady Gaga, Marvinem Gayem, Lanou Del Rey, AronChupou a mnoha dalšími. Jeho skladby byly použity na více než 700 kompilacích po celém světě a byly použity v řadě televizních pořadů, televizních seriálů a filmů. Existují desítky televizních reklam s jeho hudbou.

Nejnovější album Parov Stelar s názvem The Burning Spider bylo vydáno vloni v dubnu.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Reklama