Právě vysíláme

Soutěž s Evropou 2 o vstupenky na pražský koncert zpěvačky JESSIE J

Soutěž od pondělí 15. dubna do pátku 19. dubna 2019.

Evropa 2 Tě zve na koncert zpěvačky Jessie J a přináší možnost získat každý den 4 lístky!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit MaXXimum muziky mezi 18:00 a 20:00 hodinou, čekat na signál moderátora a pokud po výzvě navíc uslyšíš jakýkoliv singl od zpěvačky Jessie J a jako třetí se dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra je jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme 4 vstupenky na koncert Jessie J, který se koná v úterý 23. dubna 2019 ve Foru Karlín v Praze.

Zpěvačka Jessie J přiveze poprvé do Prahy své hity Price Tag, Bang Bang nebo Domino
Britská
zpěvačka Jessie J po skvěle přijaté tuzemské premiéře na festivalu Colours Of Ostrava vystoupí v úterý 23. dubna 2019 poprvé v Praze. Do Fora Karlín přiveze hity Price Tag, Nobody’s Perfect, Domino nebo Bang Bang, ale také své zatím poslední album pojmenované R. O. S. E. (zkratka Realisations, Obsessions, Sex and Empowerment), které vyšlo v květnu 2018. Jessie J patří k největším globálním hvězdám současnosti. Od chvíle, kdy zvítězila v anketě BBC Sound Of 2011, prodala miliony alb, její hity okupovaly první místa hitparád, zpívala pro královnou, získala Brit Awards, pětkrát cenu MOBO i nominaci na Grammy. K jejím dalším letošním úspěchům patří vítězství v čínské talentové soutěži Singer a vyprodané britské turné.

Jessie J je doma v popu, soulu, r’n’b, eletro-popu a hip-hopu, ale při závěrečném olympijském ceremoniálu si v Londýně s kapelou The Queen po rockersku klidně zazpívala We Will Rock You. Jak nejlépe na to, radila dvakrát v roli porotkyně v britské pěvecké soutěži The Voice UK. Pomáhala psát i skladby pro Aliciu Keys, Miley Cyrus nebo Chrise Browna. A když do skladby Bang Bang přizvala Arianu Grande s Nicki Minaj, stal se z ní celoplanetární hit. K rodilé Londýňance, vlastním jménem Jessica Ellen Cornish, patří i výrazná podpora nejrůznějších charit jako Comic Relief nebo Children In Need.

Vstupenky jsou v prodeji v sítích GoOut, TicketPortal a TicketMaster za 890 – 1 690 Kč.

Koncert uvádí Colours Selection.

Mrkni na osobní zdravici Jessie J pro české fanoušky:

 

A níže se podívej na upoutávku ke koncertu:

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!