Právě vysíláme

Soutěž s filmem SPIDER–MAN: PARALELNÍ SVĚTY

Soutěž od pondělí 10. prosince do pátku 14. prosince 2018.

Evropa 2 a Falcon Ti přinášejí možnost získat každý den merchandising k filmu Spider–Man: Paralelní světy a 4 vstupenky do kina!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit MaXXimum muziky s Pájou Cejnarem od 12:00 do 15:00 hodin, čekat na výherní song právě k tomuto filmu: POST MALONE feat. SWAE LEE – Sunflower a jako třetí se dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme merchandising k filmu Spider–Man: Paralelní světy (reproduktor, tričko, sluchátka, set školních potřeb, pytel na záda, kelímek, blok) a 4 vstupenky do multikin CineStar.

Spider–Man: Paralelní světy (Spider–Man: Into The Spider–Verse) od čtvrtku 13. prosince 2018 v kinech s Evropou 2 s titulky či dabingem
Phil Lord
Chris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět SpiderMana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu.

Spider–Man: Paralelní světy představí dospívajícího chlapce z Brooklynu Milese Moralese a nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc, než jen jeden maskovaný hrdina…

Více na stránce distributora Falcon nebo na speciální filmové stránce www.spidermanfilm.cz.

 

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!