Reklama

Soutěž s FINLANDIÍ a užij si festivalovou párty

FV_Baner_web_720x448pixVZ1

Jiří Tayerle

Sdílej 0 / 

Soutěž od pondělí 19. června do pátku 23. června 2017.

Evropa 2 a Finlandia ti přinášejí možnost získat každý den lahve vodky Finlandia Kokos, konzumaci ve Finlandia Kokos Baru a ubytování na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit MaXXimum muziky od 12:00 do 15:00 hodin, čekat na signál Zorky Hejdové a jako třetí se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Vezmi kámoše a vyraz na nejlepší párty tohoto léta! Finlandia Kokos Bar na tebe čeká přímo v centru dění Karlovarského filmového festivalu. Můžeš se těšit na výborné drinky, skvělou hudbu a nekončící zábavu! Každý den na tebe čeká skvělá párty s předními českými DJs do ranních hodin. Přijeď a ochutnej náš letní drink Finlandia Kokos & cola nebo jiný z našich výborných drinků!

Každý den soutěžíme o 7 lahví Finlandia Kokos (700 ml) a volnou konzumaci ve Finlandia Kokos Baru na MFFKV v hodnotě 1 000 Kč.

Na konci týdne jeden výherce získá navíc volnou konzumaci do Finlandia Kokos Baru v hodnotě 2 000 Kč a ubytování na 1 noc pro 2 osoby včetně snídaně v hotelu Windsor**** v Karlových Varech.

Čekáme tě ve Finlandia Kokos Baru v Karlovych Varech!

Finlandia
Finlandia vodka je oficiálním partnerem a oficiálním drinkem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Letos už počtvrté postaví svůj Finlandia Kokos Bar uprostřed města, hned vedle hotelu Thermal.

Během MFFKV od pátku 30. června do soboty 8. července 2017 každý den na návštěvníky čekají skvělé drinky, které míchají barmani z Bugsy’s Baru.

Letošním tématem Finlandia Kokos Baru je Párty pod půlnočním sluncem.

Půlnoční slunce je jev, který se vyskytuje na severu zeměkoule, během kterého slunce nezapadá za obzor. Dny jsou dlouhé a prosluněné a díky tomu vyroste ve Finsku kvalitní ječmen, ze kterého potom vyrábíme Finlandia vodku. Říká se, že kam zasvítí půlnoční slunce, tam se dějí magické věci… Důkazem je Finlandia Kokos, jemně ochucená vodka se 37,5% alkoholu, ve které se snoubí čistota Finlandia vodky a tropický nádech přírodnímu kokosovému aroma.

www.facebook.com/FinlandiaVodkaCZ

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádusoutěžit a ochutnávat mohou pouze osoby starší 18let!

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.