Reklama

Soutěž s novým seriálem THE TERROR

amc_terror_banner_1200x630_E2_soutez

Daniela Procházková

Sdílej 0 / 

Soutěž o originální ceny k novému seriálu na AMC v období od pondělí 19. března do pátku 13. dubna 2018.

Odpověz správně na soutěžní otázku a můžeš vyhrát! Každý týden vybereme jednoho výherce, jehož odpověď dorazí jako 500. v pořadí.

Termíny soutěže: pondělí 19. března – pátek 23. března 2018, pondělí 26. března – pátek 30. března 2018 a pondělí 9. dubna – pátek 13. dubna 2018.

O co hrajeme:

3 balíčky, které obsahují:

  • láhev rumu Captain Morgan v unikátní The Terror edici zamražené v ledu
  • kniha The Terror
  • hrnek The Terror
  • kulich AMC

Ocení nejen námořníci!

Soutěž

Co bylo účelem plavby výpravy sira Johna Franklina na lodích Erebus a Terror?

Pravidla soutěže najdeš v herním řádu.

O seriálu:

Soutěžte s AMC a vyhrajte exkluzivní ceny ze seriálu The Terror, který má ve čtvrtek 29. března ve 22:00 hodin dvoudílnou premiéru právě na této televizní stanici. Seriál pod taktovkou výkonných producentů Ridleyho Scotta, Davida Kajganiche a Soo Hugha vás vezme na trýznivou a mrazivou cestu v nelidských podmínkách, ve kterých nelze přežít věčně. Píše se rok 1847 a polární výprava sira Johna Franklina beznadějně uvízne v arktickém polárním ledu při hledání takzvané Severozápadní cesty. Námořníkům dvou sesterských lodí Britského královského námořnictva Erebus a Terror docházejí potraviny a většina jich onemocní kurdějemi. Trpící posádku navíc pronásleduje neznámý, záhadný tvor vystupující z ledových hlubin. Co vše se může stát posádce, která se ocitne v úzkých a o přežití bojuje jak s přírodními živly, tak i sama mezi sebou?

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.