Právě vysíláme

Soutěž s POLÁRKOU a letošní léto bude Eňo Ňuňo!

Soutěž od pondělí 4. května 2020 do pátku 8. května 2020.

Evropa 2 a zmrzliny Polárka Ti přinášejí jedinečnou možnost vyhrát každý den paddleboard Hydro Force Aqua Journey s kompletním příslušenstvím a termotašku plnou zmrzlin Polárka!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Evropu 2 mezi 6:00 a 10:00 hodinou, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme paddleboard Hydro Force Aqua Journey, který můžeš vytáhnout jak na delší trasy, tak do vln – ideální je pro nevyhraněné jezdce, kteří shánějí spolehlivý univerzál. Díky fixním a velice odolným flosnám je navíc skvělý i na mělké říční toky.

Vedle paddleboardu je součástí balení také kompletní příslušenství, díky němuž se už nebudeš muset starat o nic jiného. Nechybí totiž kvalitní, třídílné a nastavitelné aluminiové pádlo, jistící poutko, pumpa a ani vak na záda pro co nejkomfortnější transport.

Navíc vyhraješ termotašku plnou osvěžujících zmrzlin Polárka, jako jsou například zmrzliny z řeckého jogurtu Zorba, ovocem nabité Smoothie nanuky nebo největší oplatková zmrzlina na českém trhu – Lážo Plážo!

 

Zmrzliny Polárka
Se zmrzlinami Polárka bude letošní léto v Čechách Eňo Ňuňo a když si k tomu dopřeješ u vody nebo na zahradě Lážo Plážo, může i taková dovolená být rázem Hogo Fogo.

  • Nanuky Zorba jsou inspirované stejně dobrým jogurtem řeckého typu Zorba s přichutí lesního ovoce nebo medu v kombinaci s praženými mandlemi, navíc s jogurtovou polevou.
  • Hogo Fogo Tripple jsou prémiové zmrzliny s příchutí malin, karamelu, pomeranče nebo čokolády s dvojitou polevou a toppingem uprostřed navíc!
  • Polárka Filmová je krémová zmrzlina, která balancuje chuť popcornu a slaného karamelu, navíc je doplněná o karamelové plátky.
  • Zmrzlina Oblížek na dřívku Tě pobaví tvarem donutu s růžovou polevou a překvapí příchutí cukrové vaty.
  • Originální zmrzlina s jahodovou příchutí, kterou děti budou milovat, jelikož je doslova Eňo Ňuňo.
  • Zmrzlina Lážo Plážo ukrývá lahodný smetanový krém v měkké kakaové sušence. To pravé pro chvíle pohody u vody.
  • Řada zmrzlin Smoothie je nabitá ovocnou chutí manga, malin nebo osvěžující kombinace jahod a banánu. Obsahují minimálně 30 % ovoce, takže jsou skvělou volbou na šťavnaté osvěžení v létě.

Osvěžující léto přeje Polárka!

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!