Právě vysíláme

Soutěž s POLÁRKOU a letošní léto bude Eňo Ňuňo!

Soutěž od pondělí 11. května 2020 do pátku 15. května 2020.

Evropa 2 a zmrzliny Polárka Ti přinášejí jedinečnou možnost vyhrát každý den chladící box Outwell naplněný kompletním výběrem zmrzlin Polárka!

Co pro výhru musíš udělat?
Stačí ladit Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Zorkou Hejdovou od 15:00 do 18:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme chladící box Outwell ECOlux 24 l s LED svítidlem a USB portem naplněný kompletním výběrem zmrzlin Polárka.

Chladící box Outwell ECOlux 24 l dokáže chladit až o 18 – 25 °C pod teplotu okolí. Navíc je vybaven LED svítidlem a USB portem. Hlavně ale bude plný zmrzlin! A to kompletním výběrem zmrzlin Polárka.

Výběr bude obsahovat například zmrzliny z řeckého jogurtu Zorba, prémiové zmrzliny Hogo Fogo Triple s malinovou, karamelovou, pomerančovou či čokoládovou příchutí, největší oplatkovou zmrzlinu na českém trhu Lážo Plážo, pro děti ovocné zmrzliny Mašinárium, pro celou rodinu zmrzlinu Filmová k oblíbenému filmu a další…

 

Zmrzliny Polárka
Se zmrzlinami Polárka bude letošní léto v Čechách Eňo Ňuňo a když si k tomu dopřeješ u vody nebo na zahradě Lážo Plážo, může i taková dovolená být rázem Hogo Fogo.

  • Nanuky Zorba jsou inspirované stejně dobrým jogurtem řeckého typu Zorba s přichutí lesního ovoce nebo medu v kombinaci s praženými mandlemi, navíc s jogurtovou polevou.
  • Hogo Fogo Tripple jsou prémiové zmrzliny s příchutí malin, karamelu, pomeranče nebo čokolády s dvojitou polevou a toppingem uprostřed navíc!
  • Polárka Filmová je krémová zmrzlina, která balancuje chuť popcornu a slaného karamelu, navíc je doplněná o karamelové plátky.
  • Zmrzlina Oblížek na dřívku Tě pobaví tvarem donutu s růžovou polevou a překvapí příchutí cukrové vaty.
  • Originální zmrzlina s jahodovou příchutí, kterou děti budou milovat, jelikož je doslova Eňo Ňuňo.
  • Zmrzlina Lážo Plážo ukrývá lahodný smetanový krém v měkké kakaové sušence. To pravé pro chvíle pohody u vody.
  • Řada zmrzlin Smoothie je nabitá ovocnou chutí manga, malin nebo osvěžující kombinace jahod a banánu. Obsahují minimálně 30 % ovoce, takže jsou skvělou volbou na šťavnaté osvěžení v létě.

Osvěžující léto přeje Polárka!

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!