Právě vysíláme

Soutěž s portálem ŽIVÉ FIRMY.CZ o luxusní zájezd na Seychely v hodnotě 100 000 Kč a 4 cestovatelské fotomobily

Soutěž od pondělí 15. ledna do pátku 19. ledna 2018.

Evropa 2 a portál Živé firmy.cz Ti přinášejí možnost získat každý den mobilní telefon Samsung nebo dokonce i zájezd na Seychely pro 2 osoby v hodnotě 100 000 Kč.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem a Patrikem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na jejich signál a jako první se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do čtvrtka
 soutěžíme s internetovým portálem Živé firmy.cz o voděodolný fotomobil Samsung Galaxy A5 s 16 mpx fotoaparátem, který je ideálním společníkem nejen pro dovolenou na Seychely, o kterou se hraje ve velkém finále v pátek.

Velké finále Tě čeká v pátek – s internetovým portálem Živé firmy.cz budeme soutěžit o luxusní dovolenou na Seychelách v hodnotě 100 000 Kč. Tento největší nezávislý katalog český firem Ti přináší luxusní zájezd pro dvě osoby do exotického ráje.

Živé firmy.cz
Největší nezávislý katalog českých firem na internetu!

Denně ověřujeme tisíce adresních, kontaktních a oborových informací o aktivně působících firmách a institucích.

Portál je pro návštěvníky zdarma a pro rychlé vyhledávání firem poskytuje přehledné nástroje. Díky tomu zde desítky tisíc návštěvníků každý den nacházejí přehledné a ucelené informace o firmách.

Za portálem Živé firmy.cz stojí společnost DATABOX, s. r. o., která působí na trhu již více než 25 let.

www.zivefirmy.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Reklama