Právě vysíláme

Soutěž s Rozlétejme Česko od FOR FREE DAYS

Soutěž od pondělí 9. listopadu 2020 do pátku 13. listopadu 2020.

FOR FREE DAYS Ti přináší možnost vyhrát každý den některý z vrtulníkových zážitků!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o voucher na let vrtulníkem na simulátoru.

Vyzkoušej si všechny situace, manévry i letiště! Během 1 hodiny letu to zvládneš! Po celou dobu budeš pod dohledem instruktora, který s Tebou provede 15minutový předletový briefing a poté započne 60minutové létání na pohyblivém simulátoru.

 

Úterní výherce dostane voucher na zkoušku pilotáže vrtulníku R22.

Budeš pod dohledem instruktora, který s Tebou provede 60minutový předletový briefing včetně předletové prohlídky stroje a poté 30minutové létání s vrtulníkem. Perfektní dárek nejen pro letecké nadšence!

 

Ve středu výherce získá voucher na romantický let vrtulníkem při západu slunce.

Prožij 48 minutové rande ve vzduchu. Za tu dobu se dá vyslovit spousta krásných vět i otázek. Sleduj společně západ slunce nad vrcholem naší nejvyšší hory, Sněžky.

 

Čtvrteční výhrou je voucher na adrenalinový let vrtulníkem MD 500E.

Let proběhne ve vzdušném prostoru letiště i mimo něj. Poznej manévrovatelnost výkonného vrtulníku, zažij přistání do omezeného terénu a i do svahu, které znáš z filmů a připrav se na simulované vysazení motoru!

 

A v pátek rozdáváme voucher na motivační let pro výcvik na bitevním vrtulníku AH-1 Cobra.

Vrtulník, který byl zkonstruovaný pro přímý boj s nepřátelskou technikou včetně vrtulníků a stíhaček. Zažiješ nevšední manévry vyšší techniky pilotáže, které se používaly při manévrových vzdušných bojích. Dále se dozvíš o dřívějším působení Cober u nás.

 

FOR FREE DAYS
Společnost FOR FREE DAYS připravila projekt Rozlétejme Česko, který nyní nabízí možnost proletět se vrtulníkem nad městy po celé ČR v roce 2021.

Už teď je v předprodeji 144 měst a od čtvrtka 10. prosince 2020 jich bude přes 300.

Vyhledej si Rozlétejme Česko a vyberte si svůj let!

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.