Právě vysíláme

Soutěž s velkolepou a adrenalinem nabitou show FAST & FURIOUS LIVE

Soutěž od pondělí 23. dubna do pátku 27. dubna 2018.

Evropa 2 a JV Agentura Ti přinášejí možnost podívat se zblízka na neuvěřitelnou show Fast & Furious Live a získat 4 vstupenky a merchandising.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Afterparty od 9:00 do 12:00 hodin s Liborem Boučkem, čekat na výherní song oznámený moderátorem a jako třetí se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den rozdáme:

  • 4 vstupenky na show Fast & Furious Live, která se koná v pátek 21. září 2018 v O2 areně v Praze
  • merchandising k akci Fast & Furious Live (čepice, hrnek a tričko)
  • 2x DVD (Rychle a zběsile 7 a Rychle a zběsile 8)

Velkolepá rodinná show zavítá v září 2018 v rámci světového turné do pražské O2 areny
Dvouhodinová, adrenalinem nabitá show plná na milimetr spočítaných kaskadérských kousků, které překonávají veškeré fyzikální zákony, má nakročeno k tomu stát se naprostou senzací mezi dosavadními živými halovými produkcemi.

Divákům se představí nejen ta nejoblíbenější Fast & Furious vozidla – částečně dokonalé repliky vyrobené na zakázku pro tuto show tvůrcem filmových aut Dennisem McCartheym, částečně přímo filmové originály (např. Domův legendární Dodge Charger nebo slavný Flipcar z Fast & Furious 6), ale díky nejmodernějším 3D projekčním technologiím i klíčové lokace a kultovní scény z celé filmové série, takže jsou doslova vtaženi do fascinujícího světa Fast & Furious. Jednotící dějovou linku celé show představuje pátrání po neustále unikajícím super-zločinci, kterým diváky provází charismatická dvojice moderátorů – okouzlující Elysie Wren a mužný Mark Ebulué v rolích automobilové závodnice a federálního agenta.

Tisíce špičkových kaskadérů a řidičů se ucházely o příležitost vystupovat v této show. Po mnoha náročných konkurzech se podařilo vybrat skupinu profesionálů, která v rámci příprav na světové turné prošla tvrdým 4měsíčním výcvikovým kempem. Spolu s nimi tvoří kompletní tým i nejlepší parkouristé. Výsledné mezinárodní obsazení je zárukou, že si diváci vychutnají neuvěřitelné akce a kaskadérské kousky, které naživo nebyly nikdy dříve k vidění. A dosavadní divácké ohlasy po londýnské premiéře a několika následných reprízách napovídají tomu, že si představení užijí celé rodiny.

Evropské turné začalo nadupanou světovou premiérou v londýnské O2 areně, která proběhla ve velkém stylu v pátek 19. ledna 2018. Úvodní show si nenechala ujít celá řada britských osobností sportovního i společenského života. O největší překvapení večera se ale postaral sám hlavní představitel filmové ságy Vin Diesel, který si před představením našel čas na setkání s fanoušky a vzápětí dokonce celou show velmi emotivně uvedl. Turné dále pokračuje po největších a nejmodernějších halách celé Evropy, mezi nimiž samozřejmě nebude chybět ani pražská O2 arena (dále pak např.: Belgie, Itálie, Rakousko, Německo, Nizozemí, Francie, Portugalsko, Španělsko, Švýcarsko, Švédsko, Norsko, Finsko, Dánsko či Velká Británie).

Více informací:

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Reklama