Právě vysíláme

Soutěž s VINNÝMI SKLEPY SKALÁK o pobyt pro 2 osoby se snídaní na 2 noci v hodnotě 5 000 Kč

Soutěž dva týdny od pondělí 25. října 2021 do neděle 7. listopadu 2021.

Odpověz na naše kvízové otázky a zapoj se tak do soutěže o víkend pro dvě osoby s degustací vína.

O co hrajeme:

2x pobyt pro 2 osoby se snídaní na 2 noci, degustace vína + láhev vína jako dárek (v celkové hodnotě 5 000 Kč).

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.

O společnosti:

Vinné sklepy Skalák patří k nejvýznamnějším vinařstvím na Slovácku a přitom si stále drží svůj rodinný charakter. Nabízí špičková vína, u kterých je nejdůležitější typická odrůdová chuť a charakter regionu. Díky svému jedinečnému terroir, se zejména bílá vína vyznačují vysokou ovocnou aromatikou. Vína pravidelně získávají ocenění na tuzemských a zahraničních výstavách.

Pokud potřebuješ vybrat dárek pro své spolupracovníky nebo přátelé, určitě Tě nezklame e-shop, kde si můžeš vybrat buď jednotlivé láhve nezaměnitelného vína nebo celé dárkové sady z produkce Skaláka.

U Skaláka pořádají stylové firemní akce a teambuildingy, které jsou velmi oblíbené díky jedinečné atmosféře objektu ve stylu francouzských château, ale i výborné gastronomii a velké kapacitě areálu. Pro hosty pořádají i řízené degustace a exkurze do vinařského provozu.

Při návštěvě Vinných sklepů Skalák se nudit rozhodně nebudeš. Čeká Tě výtečné víno a gastronomie, cimbálová muzika, ale i pingpongové stoly, paintball, motokáry, střelby z luku či kuše, zorbování, elektrický býk nebo kola. Důležité je, že všechno lze absolvovat na jednom místě – jak zde říkáme, všecko v papučách.

www.sklepskalak.cz