Právě vysíláme

Soutěž se SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK CZECH REPUBLIC 2019

Soutěž od pondělí 25. března do pátku 29. března 2019.

Evropa 2 Tě i letos zve na castingy nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look Czech Republic 2019 a přináší možnost vyhrát balíček vlasové kosmetiky Schwarzkopf v hodnotě 5 000 Kč!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit MaXXimum muziky s Pájou Cejnarem od 12:00 do 15:00 hodin, čekat na předem oznámený výherní song a jako třetí se dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme balíček vlasové kosmetiky Schwarzkopf v hodnotě 5 000 Kč.

Značka Schwarzkopf je světovým leaderem ve vlasové kosmetice. Je to přední značka péče o vlasy v Evropě, jak v barvách, tak i stylingu. Schwarzkopf zahrnuje vlasové barvy jako Palette a Pure Color, stejně jako značky vlasové péče a stylingu jako Schauma, Gliss Kur, Taft a got2b.

Agentura Elite Prague vyhlašuje castingy do nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2019
Castingy se budou konat od pondělí 1. dubna do pondělí 15. dubna 2019 v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorkou soutěže je topmodelka Denisa Dvořáková, která bude provázet všemi castingy.

Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Sáša Jány k projektu říká: „Je skvělé mít za sebou téměř tři dekády tak úspěšného projektu, jakým je Elite Model LookČeské a Slovenské republice. Schwarzkopf Elite Model Look odstartoval historicky největší počet skvělých modelingových kariér v našich zemích. Rozšíření působnosti soutěže o mužskou divizi přineslo širší záběr v oslovování mladé generace a vyhledávání talentů. Těší mě důvěra, kterou nám na castinzích každý rok projevují tisíce nových tváří, a zároveň nás to zavazuje ke splnění očekávání v oblasti managementu kariér vybraných finalistů“.

Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite a získají dárky od partnerů projektu, časopis Elle pro dívky a Elle Man pro kluky. V rámci castingů bude probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, dekorativní kosmetiky ARTDECO a dalších značek od experta na krásu: e-shopu s kosmetikou PROFISKIN.cz. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy a zástupci společnosti Rowenta na vybraných castinzích předvedou, jak si lehce a rychle upravit vlasy na každou příležitost.

Ve většině měst předvedou modelky agentury Elite Model Management Prague nové trendy v oblasti účesů a barev pro rok 2019 – Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvěčnil známý fotograf Armin Morbach. Všichni zájemci, i z řad doprovodu či přihlížejících, kteří si chtějí nechat poradit s péčí o vlasy, mohou absolvovat zdarma analýzu vlasů od značky Schwarzkopf.

Do 14 dnů po skončení castingů budou kontaktováni všichni, kteří postoupí do semifinále, jenž se bude konat v červnu v Praze. Vybrané dívky a mladí muži se v srpnu zúčastní finále, které se uskuteční ve Španělském sále Pražského hradu. Vítězka a vítěz národního finále odcestují na 36. ročník světového finále Elite Model Look.

Více na Instagramu @elite_prague nebo na Facebooku Elite Model Look Czech Republic.

Další ročník castingů do soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pro Českou republiku proběhne v dubnu 2019 v těchto obchodních centrech:

 

Elite Model Look
Ze soutěže Elite Model Look organizované agenturou Elite Model Management vzejde každý rok budoucí hvězda modelingového průmyslu. Od svého vzniku roku 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Koná se ve více než 30 zemích světa a každoročně se do ní přihlásí desetitisíce začínajících modelek a modelů.

Prostřednictvím Elite Model Look byly objevené mnohé známé tváře z titulních stran světových módních časopisů. Soutěž pomohla odstartovat kariéry takových modelingových hvězd současnosti, jako jsou např. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Linda Vojtová (světová vítězka Elite Model Look 2000), Denisa Dvořáková (světová vítězka Elite Model Look 2006), Eva Klímková (světová vítězka Elite Model Look 2013), Barbora Podzimková (světová vítězka Elite Model Look 2014) či Jana Tvrdíková (světová vítězka Elite Model Look 2016).

Díky struktuře soutěže se každá vítězka a vítěz národního finále zúčastňuje mezinárodního finále, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po mole a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem, na jehož konci porota sestavená ze známých osobností vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite. Finalisté získávají garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 730 000 EUR.

České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1992.

 

 

 

Elite World
Elite World je součástí skupiny Elite Licensing, která se zaměřuje na služby v módním průmyslu a je vlastníkem newyorské modelingové agentury The Society, jenž zastupuje supermodelky jako Adriana Lima či Kendall Jenner. Do portfolia Elite Licensing dále patří modelingová síť Women.

Modelingová agentura Elite byla založena v Paříži v roce 1972 a během svého působení se vypracovala na nejprestižnější agenturu na světě.

Agentura Elite, jako důležitá hybná síla v modelingovém průmyslu, položila základy pro management v modelingu a i nadále pokračuje s inovací ve světě modelingových agentur. Její přístup k obchodu je založen na prodejní síle, kterou je schopna modelkám dopomoci k dosažení mezinárodní úrovně a takto je posunout až na stupínek supermodelek. O dívky je přitom postaráno na vysoké profesionální úrovni.

Jako zastánce etického kodexu v modelingovém průmyslu podporuje agentura Elite přísné dodržování zdravého životního stylu.

 

 

 

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!