Právě vysíláme

Soutěž se SKIAREÁLEM ŠPINDLERŮV MLÝN

Soutěž v pátek 13. prosince 2019.

Evropa 2 a Skiareál Špindlerův Mlýn Ti přinášejí možnost vyhrát vouchery na Snow Camp!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Soutěžíme o 2x voucher na Snow Camp, který se uskuteční v pátek 27. prosince 2019 ve Špindlerově Mlýně.

Během Snow Campu si postavíš stan pro nocování v extrémních podmínkách, vyzkoušíš si suchou expediční stravu (stejnou jakou mají horolezci v Himálajích), získáš základní školení v oblasti lavinové prevence a přečkáš mrazivou noc na vrcholcích Krkonoš pod vedením horského vůdce.

Snow Campu organizuje Skiareál Špindlerův Mlýn a pokud nevyhraješ v soutěži ve vysílání Evropy 2, můžeš si na webu www.skiareal.cz vybrat z celkem 8 termínů v průběhu letošní zimy.

Skiareál Špindlerův Mlýn
Lyžaři mířící na sjezdovky ve Špindlerově Mlýně si mohou usnadnit celý proces nákupu skipasu. Prostřednictvím e-shopu GOPASS.cz totiž lze zakoupit skipasy on-line a po příjezdu do areálu tak mohou jít rovnou na lanovku bez toho, aby ztráceli čas nákupem na místě. Kromě časové úspory je tu i úspora finanční, protože cena skipasů on-line je výrazně nižší, než cena skipasů na pokladně.

Nikdo z nás si už nekupuje letenky přímo na letišti. Vybíráme si je on-line, většinou s dostatečným předstihem. A hledáme samozřejmě tu nejvýhodnější cenu. A stejně tak to je od letošní zimní sezony i se skipasy do Špindlerova Mlýna. Kdo si koupí skipas včas, může výrazně ušetřit. Cenu skipasů ovlivňuje počasí, obsazenost střediska, část sezóny nebo třeba počet už prodaných skipasů na daný termín, a tak jsou ceny skipasů na každý den jiné!

Aktuality a aktuální fotky z areálu najdeš na: www.skiareal.cz.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.