Právě vysíláme

Soutěž se SKIAREÁLEM ŠPINDLERŮV MLÝN

Soutěž v pátek 14. února 2020.

Evropa 2 a Skiareál Špindlerův Mlýn Ti přinášejí možnost vyhrát skipasy do Skiareálu Špindlerův Mlýn!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Soutěžíme o 4 celodenní skipasy do Skiareálu Špindlerův Mlýn, platné do konce zimní sezony 2019/2020.

Skiareál Špindlerův Mlýn
CHYTRÁ SEZÓNKA je skipas, se kterým máš neomezený přístup na sjezdovky ve Špindlerově Mlýně v průběhu celé zimní sezóny. Můžeš si tak vybrat pro lyžování nebo snowboarding jen to nejlepší počasí a přijet kdykoliv se Ti zachce, můžeš si počkat na ten nejlepší sníh nebo se můžeš vracet a jezdit třeba každý den. Na držitele CHYTRÉ SEZÓNKY navíc čeká široké spektrum slev, výhod a rozšíření. Loňský rekordman lyžoval ve Špindlerově Mlýně na CHYTROU SEZÓNKOU téměř každý den sezóny, celkem 116 dní!

CHYTRÁ SEZÓNKA je vždy v prodeji už na konci předcházející zimní sezóny, proto sleduj webové stránky www.skiareal.cz, kde Tě o této možnosti budeme informovat. Nebo už nyní využij možnost zakoupit si skipas přes GOPASS.cz, kde se ceny skipasů do Špindlerova Mlýna pohybují jako ceny letenek a na na únor tak můžeš koupit skipasy od 580 Kč!

 

 

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.