Právě vysíláme

Webový soutěžní maraton o chytré telefony vivo Y70. Žijte s námi!

Společnost vivo přináší třítýdenní soutěžní maraton o chytré telefony značky vivo Y70! Sžij se s novým brandem vivo a pokud bude Tvá odpověď správná, a právě 1 000. v pořadí, smartphone vivo Y70 je Tvůj!

Výherce získá smartphone vivo Y70 Gravity Blackmodel řady Y. Je poháněn čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 665 s GPU Adreno 610 a podporuje rychlé nabíjení baterie pomocí technologie 33 W FlashCharge. Fotoaparát je vybaven 48 Mpx snímačem s umělou inteligencí, který podporuje režim Super Night pro fotografování za zhoršených světelných podmínek a nahrávání videa v rozlišení 4K. Pod displejem Amoled se pak ukrývá snímač otisků prstů a 8 GB RAM a 128 GB vnitřní paměťové úložiště, které umožňují hladký a rychlý výkon. S režimem Ultra Game Mode proměníš telefon Y70 v soukromou herní arénu.

O společnosti:

vivo je přední technologickou společností, která již 25 let nastavuje trendy chytrých mobilních zařízení a produktů. Je pátou nejoblíbenější značkou mobilních telefonů na světě. Více než 370 milionů lidí napříč 30 trhy důvěřuje společnosti vivo a jejím produktům. vivo je společnost hrdá na prvenství ve vývoji hned několika technologií pro chytré telefony. Ty vyrábí v 5 závodech – dva se nacházejí v Číně, ostatní v Bangladéši, Indii a Indonésii.

vivo je průkopníkem ve výzkumu a vývoji 5G. Centra pro výzkum a vývoj sídlí v 9 městech v různých částech světa, v Šen-Čenu, Dongguanu, Nankingu, Pekingu, Hangzhou, Šanghaji, Taipei, Tokiu a San Diegu.

Pokud nevyhraješ, tak právě teď můžeš získat slevu 500 Kč k nákupu telefonu Y70 u vybraných obchodních partnerů! 

Více informací o soutěži a kompletní pravidla najdeš v herním řádu.