Právě vysíláme

Soutěžní webový maraton o smartphony vivo V21 5G

Zazáříš ještě víc…

Společnost vivo přináší 3týdenní soutěžní maraton o designové smartphony s rychlostí 5G! Se stylovým smartphonem vivo V21 zazáříš ještě víc a tvoje selfíčka budou jak od profíka.

Chceš vyzkoušet 44 Mpx přední kameru s funkcí dvojitého selfie přisvícení? Pak stačí odpovědět na soutěžní otázky a smartphone vivo V21 5G může být Tvůj!

O co hrajeme:

Designový smartphone vivo V21 5G s 44 Mpx s přední kamerou a optickou stabilizací obrazu pro čisté a vysoce kvalitní selfie fotografie. Obsahuje funkce dvojitého selfie přisvícení a režim nočního focení, aby bylo ještě snazší pořizovat kvalitní noční fotografie a videa.

  • Benefity telefonu: ultra tenký design, dvojité selfie přisvícení, režim nočního focení, stabilní selfie video.
  • Akce: sleva až 2 000 Kč na vivo V21 5G u obchodních partnerů vivo.

 

 

Aktuální nabídka u obchodního partnera Alza

O společnosti:

vivo je přední technologickou společností, která již 25 let nastavuje trendy chytrých mobilních zařízení a produktů. Je čtvrtou nejoblíbenější značkou mobilních telefonů na světě.

Více než 400 milionů lidí napříč 50 trhy důvěřuje společnosti vivo a jejím produktům. vivo je společnost hrdá na prvenství ve vývoji hned několika technologií pro chytré telefony. Ty vyrábí v 5 závodech – 2 se nacházejí v Číně, ostatní v Bangladéši, Indii a Indonésii.

vivo je průkopníkem ve výzkumu a vývoji 5G. Centra pro výzkum a vývoj sídlí v 10 městech v různých částech světa, v Šen–Čenu, Dongguanu, Nankingu, Pekingu, Hangzhou, Šanghaji, Taipei, Tokiu a San Diegu.

Pro další informace navštiv stránky www.vivo.com/cz.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!